Новинки від Blackstar! NAMM 2017

19.01.2017

Blackstar_news_echo15_echo10_bluetooth_fly3 

Компанія Blackstar Amplification анонсувала вихід відразу двох новинок. Комбопідсилювачі для початківців серії ECHO та оновлену модель FLY 3 MINI Bluetooth.
Blackstar Echo 10 Echo 15 New 2017 Namm
Не зраджуючи своїй загальній філософії інженери компанії Blackstar намагаються створити унікальний продукт для початківців, який допоможе їм у розвитку та становленні на шляху до своїх ідей та бажань а не банальне здешевлення та копіювання власних флагманських лінійок продукції.

Blackstar LT-Echo комбопідсилювач новинка 2017 NAMM


Новинки ECHO 10 та ECHO 15 - це двоканальні комбопідсилювачі для гітаристів, які лише починають займатись вдома але бажають отримати повноцінне та якісне звучання. Не лише два канали звуку розширюють діапазон можливостей серії ECHO але й наявність запатентованої компанією Blackstar системи ISF і вбудований ефект цифрової затримки звуку "tape delay".

Blackstar LT-Echo 1015


Забудьте про нудні заняття! Наявність входу для програвання MP3 музики і навушників а також емульований вихід для запису звуку з Вашої гітари перетворять банальні заняття на процес творчості та розвитку справжнього музиканта.

Blackstar Lt-Echo 2017 News


ECHO 10 має потужність 10 Ватт з двох 3" динаміків, в той час, як при тій самій конфігурації ECHO 15 має потужність 15 Ватт, але має додатковий контролер "GAIN" та "TONE".

Детальна специфікація 

ECHO 10 

10 Ватт | 2 Канали – Clean + OD | Запатентована система ISF | Цифровий ефект "tape delay" | "MP3/Line" для занять або прослуховування музики | "Emulated Line Out" для "тихих"занять або запису | 2 x 3" динаміки з оригінальним звучанням Blackstar

Echo 10 детальна специфікація

ECHO 15 

15 Ватт | 2 Канали – Clean + OD | Запатентована система ISF | Цифровий ефект "tape delay" | "MP3/Line" для занять або прослуховування музики | "Emulated Line Out" для "тихих"занять або запису | 2 x 3" динаміки з оригінальним звучанням Blackstar

Blackstar ECHO 15 детальна специфікація


Нова серія комбопідсилювачів для дому від Blackstar ECHO 10 15
Fly Bluetooth NAMM 2017 NEWS


Наступною новиною, на сьогодні, стає анонс виходу у світ другого покоління міні комбопідсилювачів Blackstar FLY 3, які уже здобули шалений успіх в усьому світі. Вітайте FLY 3 Bluetooth!
 

В новій моделі міні-комбопідсилювач FLY 3 Bluetooth зберігає усі особливості свого звучання та функціоналу. Але натомість отримує нові можливості підключення за допомогою системи Bluetooth. Це ідеальне рішення, яке допомагає перетворити Ваш домашній комбо в якісну Bluetooth гарнітуру для прослуховування улюбленої музики.

Blackstar Fly 3 Bluetooth main

Blackstar FLY wins Total Guitar Best Buy Award
FLY 3 – потужністю 3 Ватт, поєднує в собі 2 повноцінних канали звуку, якісний цифровий ефект «tapedelay» і запатентовану компанією Blackstar систему Infinite Shape Feature (ISF). Основний девіз Blackstar FLY 3 - Вчись, слухай та створюй музику будь-де і будь-коли. Звучання без будь-яких компромісів. Просто насолоджуйся! 

fly-bluetooth-tape-delay


FLY 3 – компактний міні-комбопідсилювач з величезним потенціалом звуку та можливостями. Поєднання двох повноцінних каналів, запатентованої системи Infinite Shape Feature (ISF) та якісного цифрового ефекту «tape»delay – створює ідеальний підсилювач, який ви можете взяти з собою будь-куди а в комплекті з FLY 103 – це якісні портативні динаміки для прослуховування улюбленої музики.

fly-bluetooth-amp

FLY 3 має вбудований вхід MP3 / LINE IN, який допоможе підключити ваш MP3-плеєр, мобільний телефон, ноутбук або планшет та займатись або грати під ваші улюблені пісні; Емульований вихід ідеально підійде для навушників. Можливість працювати від батарейок, дозволяє займатись або слухати музику будь-де, куди б ви не пішли. Ви можете об’єднати Ваш FLY 3 з FLY 103 (продається окремо) для того аби створити СТЕРЕО міні-стек Blackstar потужністю всього 6 Ватт, найменший на сьогодні. Ви відразу відчуєте наскільки якісні стерео ефекти та в загальному оціните справді фірмове звучання від Blackstar, неважливо чи ви будете грати на гітарі чи просто слухати Вашу улюблену музику. Пара Blackstar FLY підключені разом створюють одні з найбільш портативних динаміків для ПК або ноутбука.

blackstar-fly-728x90.gif

«Граючи на Fly 3 я зрозумів чому він отримав таке визнання та успіх по всьому світі. Оскільки він звучить настільки добре, що з легкістю може позмагатись з комбопідсилювачами, які в чотири рази більші.»

Michael Brown Редактор всесвітньовідомого журналу TotalGuitar а також хороший гітарист.  

Не лише комбопідсилювач для гітари
Міні-комбо з живленням від батарейок MP3 входом та усіма можливостями для домашнього запису.

Новый рисунок.jpgВтомились переставляти та переносити Ваш величезний і важкий підсилювач з репетиційної бази додому щоб позайматись? Вирішення є! FLY 3 поєднує в собі неперевершений звук, якісний цифровий ефект «tapedelay» та систему ISF. Все це у форматі зручного легкого та стильного міні комбопідсилювача потужністю всього 3 Ватт, який ви можете взяти з собою будь-куди.

FLY 3 – компактний комбопідсилювач з величезним набором можливостей та функціоналом. Він має дуже просто зручне а найголовніше інтуїтивне управління. Всього п’ять регуляторів: «Gain», еквалізація відбувається за допомогою регулятора ISF, «DelayTime» і «DelayLevel».

Тому, якщо ви зараз підбираєте свій перший комбопідсилювач або ж просто шукаєте універсальний комбо, який би працював від батарейок FLY 3 – це саме той інструмент, який ви шукали.

Новый рисунок (1).jpgЯкщо ви хочете взяти свою музику з собою FLY 3 з легкістю допоможе вам у цьому. З вбудованим входом MP3 / LINE IN ви з легкістю підключите ваш телефон, MP3-плеєр, ноутбук, планшет.
Було витрачено багато часу для того аби створити ідеальну комбінацію FLY 3 та FLY 103. Усі сили були направлені на те, щоб створити неперевершене звучання при прослуховуванні музики. Тому зараз ми впевнені, що підключивши свій телефон ви отримаєте якісне чисте та повне звучання, яке ви можете завжди взяти з собою куди завгодно.

FLY 3 може отримувати живлення від батарейок, тому при правильній експлуатації (в половину гучності) ви можете займатись або слухати музику декілька годин на одному заряді (одноразові батарейки йдуть в комплекті).


Новый рисунок (2).jpgКоли Ви підключите кабінет FLY 103 (продається окремо) – ви можете використовувати міні-стек як монітори для вашого комп’ютера, або просто портативні динаміки для телефону або планшету, які ви можете взяти з собою.Дуже зручне та інтуїтивне комутування та підключення через вхід MP3 / LINE IN. Гучності звучання буде достатньо для того аби повноцінно насолоджуватись вашою улюбленою музику, переглядати фільми.

СТЕРЕО комбінація FLY 3 і FLY 103 також неперевершено працює і звучить з Вашою гітарою. До того ж ви можете підключити телефон або планшет та грати під ваші улюблені треки.

Тепер ви можете насолоджуватись улюбленою музикою, будь-де і коли використовуючи FLY 3 як Bluetooth гарнітуру

fly-bluetooth-music


Увага до деталей
Розробники та дизайнери оновили вигляд нового FLY 3 Bluetooth
Новый рисунок (3).jpg
Новинка від Blackstar отримала нове чорне матове покриття soft-touch. Замість того, щоб просто зосередитись на створені максимально зручного в транспортуванні та компактного міні-комбо майстри та дизайнери команди Blackstar створили ідеальне співвідношення розмірів форм та головне звуку. FLY 3 має унікальний дизайн, який дозволяє отримати максимальний баланс звуку і відчутів як і в великих підсилювачах. Навіть на найменшій гучності.  

fly-bluetooth-stereo
 

Використання новітніх технологій та революційних підходів в конструкції гітарного комбопідсиленя, а саме:використання динаміків повного частотного діапазону, таких, які використовуються в професійних студійних моніторних лініях.Тому ці динаміки не мають додаткових частотних зрізів як у звичайному гітарному комбо, що знімає необхідність використання сабвуфера.

Безліч застосувань
Міні-підсилювач, портативні колонки, комп'ютерні моніториі багато іншого ...
Guitar Practice

Вчись

Займайся вдома! Зручно та легко, не заважаючи іншим
Skateparks

Розважайся

Насолоджуйся улюбленою музикою будь-де та будь-коли.
Serenade

Дивуй

Розкажи про свої почуття, FLY 3 - допоможе тобі
BBQ

Фестивалі

Візьми тайм-аут! В наметі на фестивалях з FLY 3
Festival

На пікніку

Відпочивай на природі з улюбленою музикою
PC Speakers

В мережі

Стерео динаміки для вашого комп'ютера


Blackstar Fly_bluetooth

АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787