Новий кейс для скрипки GEWA Air 2.1 Ray Chen Signature

07.04.2017

Компанія GEWA та скрипаль-віртуоз Ray Chen створили нову модель кейсу для скрипки. Музикант впевнений у кожному наступному кроці, адже тепер його безцінна скрипка Stradivari надійно захищена у кейсі Air 2.1 Ray Chen Signature Series.

Air Ray Chen Signature Series

Ray Chen
Ray Chen має щільний гастрольний графік, маршрут якого проходить від Австралії до Нью-Йорку. Через різні погодні умови та величезний кілометраж інструмент може зазнати механічних пошкоджень. З кейсом GEWA Air музикант забув про ці проблеми!

Air 2.1 Ray Chen Signature має спеціально розроблений термопластичний корпус та відмінні ізоляційні властивості. Саме тому, скрипка надійно захищена від надмірної вологи, ударів та несприятливих погодніх умов. Кейс пропонує міцний захист й водночас зберігає ергономічний розмір та легку вагу, яка становить лише 2 кілограма. Для зручного транспортування футляр обладнано двома наплічними ременями з неопрену, які можна легко зняти. Також, Air Ray Chen Signature має спеціальну кишеню для аксесуарів та нот.

Кейс оснащений м'якою системою підвіски та запатентованим поворотним тримачем для смичка. Всередині Air 2.1 Ray Chen оздоблений очним оксамитом, що придає вишуканості та надійно фіксує інструмент. Для того аби кожен музикант був впевненим у безпеці свого інструмента, компанія GEWA встановала кодовий замок, тому доступ до інструменту матимите лише Ви.

Кейс поєднує справжню німецьку якість, абсолютну безпеку для інструмента, стильний дизайн, легку вагу й ергономічний розмір.

АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787