Професіонали обирають найкраще

07.04.2017

Барабани Gretsch USA Custom Series доповнили музичний арсенал Олександра Муренко - відомий барабанщик, який гордо представляє сучасну музичну індустрію України на світовому рівні. І не дивно, адже Олександр точно знає, що таке барабанний грув та завжди зацікавлює слухача складними, запальними ритмами та власною інтерпретацією барабанного саунду.

Новий кастомний сет з серії USA Custom у вишуканому кольорі Seafoam Green Gloss Finish складається з :

  • Навісний том 10x7.5"
  • Навісний том 12x8"
  • Навісний том 13x9"
  • Флор-том 14x14"
  • Флор-том 16x16"
  • Флор-том 18x16"
  • Бас-барабан 22x18" з дерев’яними ободами Seafoam Green Gloss
  • Малий барабан 14x5", 8 пар лагів, стандартний повітряний клапан

Gretsch USA Custom  Alexandr Murenko & Gretsch USA Custom

Барабани Gretsch USA Custom є еталоном традиційного звуку “That Great Gretsch Sound” та радують музикантів й слухачів уже більше як 65 років. Кожен елемент барабанів - столітні напрацювання компанії Gretsch, саме тому, ці барабани поєднали у собі тепле, вінтажне звучання з модерновим зовнішнім виглядом.

Серія USA Custom пропонує барабани преміум класу для професійних барабанщиків, тому вони передбачають неймовірно широкий вибір комплектації та дозволяють музиканту створити власний сет з унікальним звучанням та зовнішнім виглядом. Барабани USA Custom - це витончений підхід до кожної деталі, що створює ідеальну установку, навіть, для найвимогливіших барабанщиків.

Барабани лінійки USA Custom - вибір багатьох барабанщиків з світовим іменем. На цих барабанах грають Paul Simmons, Taylor Hawkins, Matt Chamberlain, Vinnie Colaiuta, Archibald Ligonniere та багато інших легендарних музикантів.

Корпуси барабанів виготовляються з поєднання дерева північноамериканського клена та екзотичного “Gum Tree”. Спеціальна технологія обробки й склеювання 6-ти шарів деревини створюють найкращі умови для резонансу, що дозволяє барабанам звучати повно й неймовірно голосно, зберігаючи динаміку.
Обручі зберегли технологію, яка застосовувалась з 50-х років ХХ століття, проте сьогодні, вони є тоншими та легшими, що дозволяє барабанам звучати відкрито з яскравим характером. Обруч бас-барабана виготовлено з дерева.

Ударна установка Gretsch USA Custom має високоякісне звучання, яке одразу можна впізнати серед тисячі інших барабанів. За словами Олександра Муренко - це ідеальні барабани, адже поєднують найвищі стандарти виготовлення, віковий досвід та враховують усі нюанси для сучасних барабанщиків. “Перепробовал много разных барабанов - ничего лучше Gretsch не встретил”.

Alexandr Murenko  Gretsch USA Custom

Олександр розвивається у таких музичних жанрах як Fusion, Funk, Jazz Rock, Latin, Jazz, має власну школу та студію, де створює чудову музику та проводить безліч майстеркласів.


Також, Олександр Муренко є лідером гурту Alexandr Murenko Trio, які виконують музику у напрямку jazz-fusion. Колектив грає захоплюючі композиції, змішуючи джазову гармонію з етнічними мотивами азербайджанської та кримськотатарської музики, а ідеальний динамічний баланс та цілісність звучання одразу вирізняє колектив серед інших виконавців. Саме тому, Alexandr Murenko Trio неодноразово виступали на сценах Франції, Англії, Фінляндії, Турції, Росії та стали потенційними учасниками провідних джазових фестивалів.

АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787