Лімітована серія гармошок HOHNER: Ozzy Osbourne Signature Harp

02.03.2017

Чудова новина для усіх рок-харперів та прихильників “Короля Тьми”. Зустрічайте ексклюзивну діатонічну гармошку HOHNER, яка виготовлена за найвищими стандартами німецької компанії у тісній співпраці з лідером легендарного метал колективу Black Sabath. Гармошку вперше представлено на зимовій виставці NAMM2017.

Hohner Ozzy OsbourneВід початку свого творчого шляху, який в Ozzy розпочався з блюзового колективу, до гри у колективі Black Sabath та сольній творчості, музиканта завжди супроводжував один інструмент, і це губна гармошка HOHNER. Аби підкреслити важливість духового інструмента, що гармонійно звучить у всіх жанрах музики та відсвяткувати улюблений інструмент Ozzy Osbourn’a компанія створила інноваційну гармошку з вишуканим дизайном, яка доповнила серію губних гармошок Modular System.

Корпус гармошки Ozzy Osbourne Harp виготовляється з прозорого акрилового скла, тому видно усі “нутрощі” інструмента, що також придає унікального, вигляду. Акриловий корпус створює яскравий тембр із збалансованими частотами, широким динамічним діапазоном та теплим, глибоким характером звуку. Саме тому, гармошка Ozzy Osbourne Signature є універсальним інструментом, що чудово підійде для живих виступів та студійного запису. Професійне звучання не лише завдяки акрилового корпуса, адже інструмент оснащений високоякісними платами та язичками з міді, у які втілено 150-ти річний досвід компанії. Тому гармошка має особливий, “хонерівський” саунд. Товщина плат складає 0,9 мм., які обладнані 20-ма язичкам, що є стандартом для губної діатонічної гармошки. Спеціальні технології виготовлення та співпраця з легендарним музикантом створили унікальну гармошку з ідеальним відкликом, тому на ній комфортно грати будь-якими техніками, адже кожен бенд звучатиме так, як Ви цього забажаєте.

Hohner Signature SeriesОсобливу увагу слід звернути на дизайн гармошки Hohner Ozzy Osbourne Signature. Окрім прозорого корпуса, який вражає з першого погляду, гармошка вкрита чорним лаком з розкішним написом “Ozzy Osbourne”. Спеціальний лак створює комфортні умови, тримаючи гармошку, адже вона не вислизає з рук та приємна на дотик. У комплекті разом з інструментом Ви отримуєте зручний, унікальний металевий кейс, який оббитий велюром всередині. Коробка у якій знаходить гармошка та кейс, також має вишуканий дизайн та ніжку для опори. Саме тому, гармошка є ідеальним вибором не лише для харперів, а також й для колекціонерів та кожного прихильнака світової легенди. Для колекціонерів модель Hohner Ozzy Osbourne є чудовим екземпляром, адже гармошка випущена обмеженим тиражем. За конструкцією подібна до гармошок серії Marine Band, проте виготовляється лише у ключі C-major.
Golden Ticket

Аби порадувати своїх фанів Ozzy Osbourne створив 50 золотих квитків, які саме Ви можете знайти, придбавши іменну гармошку. Golden Ticket схований у коробці з гармошкою, який дозволяє отримати ще однин інструмент на якому грав Ozzy Osbourne та поставив свій автограф. Поспішай, адже таких гармошок лише 50 штук на весь світ. Стань власником одразу двох унікальних інструментів та твори музичну історію разом з HOHNER.

АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787