Mayones Guitars & Basses - 35 років досконалості

16.06.2017

Історія компанії Mayones розпочалася 1982 року в невеликому гаражі у Гданську (Gdańsk, Poland). Сьогодні, після 35-ти років плідної праці, Mayones Guitars & Basses вважаються найкращими інструментами ручної роботи, і це підтверджують безліч професійних музикантів з світовим іменем. І не дивно, адже кожна гітара, кожен її елемент - втілення багаторічного досвіду, досконалих технологій та індивідуального підходу для створення кожної гітари.

Mayones Guitar & Basses

Інструменти з логотипом Mayones є найпопулярнішими у світі серед кастомних гітар, адже пропонують як неповторне звучання, так й унікальний дизайн. Сьогодні, команда компанії Mayones разом із музикантами з усього світу відзначають круглу дату, яка символізує 35 років виняткових інструментів, 35 років досконалості.

Ювілей 35-ти ліття Mayones Guitar & Basses об’єднав безліч музикантів та їх фанів, тому вже 17 червня відбудеться святковий концерт на “Starym Maneżu ” в рідному місті компанії Mayones. На Вас чекають два концерти “Before” та “After”, які дозволять зануритись у гармонійне звучання інструментів ручної роботи у найрізноманітніших жанрах музики. Отже, line-up ювілейної шоу-програми:

Концерт "BEFORE" 

17:00 Привітання

17:10 Джаз-тріо - Immortal Onion 

17:30 Джаз-тріо з спеціальним гостем Maurizio Rolli:
Federico Malaman – бас-гітара 
Nicolas Viccaro – барабани 
Jerry Léonide – фортепіано

18:30 Джаз-тріо: 
Hadrien Feraud – бас-гітара 
Nicolas Viccaro – барабани 
Jerry Léonide – фортепіано

19:30 – кінець концерту та технічна перерва перед концертом “After”


Концерт "AFTER" 

20:20 VEIRA 

20:50 MECHANISM 

21:30 John Browne's Flux Conduct

22:00 Chassis:
Спеціальні гості:
Ruud Jolie (Within Temptation)
John Browne (MONUMENTS)
Or Lubianiker (Marty Friedman)

22:55 DispersE

Mayones 35 Anniversarry      Mayones 35 Anniversarry After
  
Початок урочистої події розпочинає джазове тріо Immortal Onion, після яких на сцену вийдуть легендарні джазові бас-гітаристи: Hadrien Feraud i Federico Malaman. Музиканти представляють музику нового покоління, а їх гру можна почути на незліченній кількості записів з такими зірками світової сцени як John McLaughlin, Chick Corea. Виступ з Federico Malaman зіграє Maurizio Rolli: композитор, аранжувальник і віртуоз гри на контрабасі. Вони гратимуть пліч-о-пліч разом з феноменальним французьким барабанщиком Nicolas Viccaro та відомим піаністом Jerry Leonide, який є багатократним фіналістом найрізноманітніших джазових фестивалів.

Після джазового шоу розпочнеться вечірній концерт для прихильників рок-музики. На одній сцені для Вас гратимуть провідні польські артисти та зарубіжні музиканти. Концерт “After” відкриває молода Veira, яка вдало поєднує Electropop з важким гітарним звучанням. Після неї виступатимуть прогресивні MECHANISM, які з кожним днем набирають все більшої популярності. Далі відбудеться перфоманс формації Chassis разом з гостями цього вечора: Ruud Jolie – гітарист Within Temptation, John Browne – гітарист Monuments та Or Lubianiker – бас-гітарист Marty Friedmana. Завершує урочисту подію колектив DispersE у складі якого грає найпопулярніший гітарист сучасної польської музики Jakub Żytecki.

АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787