Новинки від компанії FISHMAN

19.01.2017

NAMM 201719 січня 2017 року розпочалася найбільша у світі музична виставка NAAM Show, де кожен з виробників музичних інструментів та обладнання представляють нову продукцію, детально розповідають про неї, а також, проводять безліч семінарів й майстеркласів. Найцікавіше те, що на цьому шоу учасниками є не лише виробники продукції, а й легендарні постаті сучасної музичної культури, які з радістю ознайомлять Вас з інноваційними музичними технологіями та зіграють безліч цікавих композицій.

Цього року, компанія FISHMAN анонсувала ряд нового обладнання, яке зовсім скоро з’явиться у продажі. То ж давайте розглянемо, що цікавого підготував легендарний виробник музичного обладнання на NAMM 2017.

Fishman SA330xПерше на що хочеться звернути увагу, це абсолютно нова акустична система SA330x. Ця акустика створена спеціально для музикантів, а саме для живих виступів. 330 Ватт потужності у компактному форматі дозволяють проводити концерти з високоякісним, широким звучанням у малих та середніх за розміром приміщеннях. Тепер, кожен з музичних колективів чи сольних виконавців може мати власне концертне обладнання в ергономічному форматі. Система SA330 має 4 різні комплектації, що ідеально підійде для кожного.

SA330 Single - комплектація для сольних виступів та презентацій.
SA330 Single+ - разом з системою у комплект входить мікшерний пульт SA Expand з додатковими входами. Чудово підійде для виступу невеликих колективів.
SA330 Combo - цей комплект пропонує додатковий сабвуфер SA Sub, що ідеально підійде для відтворення низькочастотних інструментів або ж саб-басс семплів.
SA330 Combo+ - повний набір акустичної системи Fishman SA330x, який включає саму систему, SA Sub та мікшерний пульт.

Кожна з комплектацій включає стійку для системи та надійний чохол. У наборі SA Combo й Combo+ Ви додатково отримуєте стійку для SA Sub.Акустична система Fishman SA330x оснащена двома каналами з високоякісним преампом Fishman та фантомним живленням, 3-х смуговим еквалайзером з Low-Cut фільтром, phase й notch-filter для “знищення” зворотнього зв’язку. Цікаво й те, що система обладнана ефектом реверберації з окремими налаштуваннями для кожного каналу. Reverb працює у 4-х режимах та має регулятор гучності.
З тильної сторони знаходяться балансні DI виходи для кожного каналу й один загальний Mix DI, Aux вхід для увімкнення бек-треків, під’єднання сабвуфера, вихід для моніторів та вхід для педалі футсвіч, щоб вмикати/вимикати ефект реверберації.
Цієї системи цілком достатньо для сольного виконання. Для прикладу, Ви можете під’єднати акустичну гітару й вокальний мікрофон й проводити концерти з високоякісним студійним звучанням Також, система чудово підійде для проведення презентацій або ж майстеркласів.

SA Expand / SA SubЯкщо Ваш проект має більше учасників, компанія Fishman пропонує додатковий мікшерний пульт SA Expand та сабвуфер SA Sub.

Мікшерний пульт Expand оснащений чотирма каналами з XLR/TRS входами, кожен з яких має 3-х смуговий еквалайзер: Bass, Middle, Treble; перемикач фази та ефект реверберації. Разом з системою SA330x цей пульт пропонує 6 каналів з повним налаштуванням, що ідеально підійде для підключення усього колективу. Кнопка Pad дозволяє знизити гучність каналу на -10dB, що дозволяє створити ідеальний баланс мікса. Пульт SA Expand живиться від самої системи SA330, тому не потребує додаткового живлення.

SA Sub - чудовий сабвуфер для відтворення низькочастотних інструментів. Динамік з діаметром 8 дюймів, який видає усі 300 Ватт. Також, саб має вбудований лімітер сигналу, що забезпечує надійність системи. Phase Invert дозволяє перевертати фази, тим самим легко позбутися проблем з полярністю й отримати читабельне, динамічне звучання, навіть, найнижчих частот. Цей саб створить неймовірно об'ємне й глибоке звучання Ваших композицій, а бас-гітара звучатиме немов з лампового басового підсилювача.


Цього року, компанія FISHMAN доповнила асортимент звукознімачів Fluence новими іменними моделями легендарних гітаристів. Тепер, Ви маєте можливість отримати хамбекери від таких гітаристів як Adam Dutkiewicz та Joel Stroetzel з Killswitch Engage, Tosin Abasi з Animals as Leaders та Will Adler з Lamb of God. Кожен з цих звукознімачів поєднує запатентовану технологію виготовлення FluenceCore з характерним звучанням кожного колективу. Тому від сьогодні, усі любителі важких жанрів можуть насолоджуватись високоякісними звукознімачами від улюблених гітаристів.

Fishman Fluence Tosin Abasi SignatureTosin Abasi Signature Series
Комплект звукознімачів з магнітами Ceramic VIII та Alnico IV/V. Ці хамбекери створюють універсальне звучання, яке підійде для усіх жанрів музики та різних стилів гри. На відміну від класичних звукознімачів Fluence, Fluence Tosin Abasi Signature мають 3 голоси (Voice), а не два. Це дозволяє отримати саме те звучання, яке потрібно Вам.

Voice 1 - модерновий, хай-гейновий саунд з вираженою нижньою серединою. Voice 2 на нековому датчику пропонує яскраве й чисте звучання з екстремально швидким та деталізованим top-end'ом для гри перкусійний партій. Бриджевий хамбекер у режимі Voice 2 має класичне рок/хеві-метал звучання, яке чітко прорізається у міксі. Voice 3 перетворює хамбекери на сінгли, які дозволяють отримати вінтажне звучання Tele на нековому датчику й тепле Strat звучання на бриджевому.


                                                                                                         Killswitch Engage Signature Series
Fishman Fluence Killswitch EngageЗвукознімачі з магнітами Ceramic VIII й Alnico V. Ці датчики дозволяють отримати від кришталево чистого звучання до агресивного melodic metal саунду. Ці звукознімачі поєднали у собі характер звуку пасивних та активних датчиків.

Voice 1 нагадує класичне звучання датчиків Fishman Fluence, проте має щільний бас з "кричущою" серединою. Чудовий звук для важких жанрів,адже добре читається у міксі. Voice 2 на бриджевому датчику має вінтажний, пасивний тон, який має тепле кранчове звучання та ідеально підійде для сольних партій. Нековий звукознімач у режимі Voice 2 ідеально підійде для створення кришталево чистого звуку. Voice 3 перетворює хамбекери на сінгли з вінтажним, скляним звучанням.


Will Adler Signature Series
Fishman Fluence Will Adler Signature SeriesЦі звукознімачі - поєднання класичного некового датчика з гібридним бриджевим керамічним звукознімачем, який має атаку й динаміку пасивного датчика та неймовірно потужний вихідний сигнал. Fluence Will Adler ідеально звучать у швидких, агресивних жанрах музики.

Voice 1 - улюблений пасивний тон Вілла Адлера з розбірливим характером звуку кожної ноти. Voice 2 має модернове звучання звукознімачів Fluence з потужним low-end'ом й вихідним сигналом, проте граючи у цьому режимі, Ви отримуєте відчуття гри на пасивній гітарній електроніці.

       

АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787