Інновація класики - Orange Rocker 15 та Rocker 32

20.01.2017

Orange Rocker 15 / Rocker 32Зовсім недавно, компанія Orange відкрила світу нові модифікації комбопідсилювача Orange Rocker. Зустрічайте топові Rocker 15 й Rocker 32, які абсолютно перевернули уявлення про компактні гітарні комбо.

Повністю лампові комбопідсилювачі з традиційним дизайном Orange. Вони оснащені 10-ти дюймовими динаміками Voice of the World Gold Label, які ідеально передають звучання, та чудово підійдуть як для домашніх занять, так й для виступів і студійного запису. Ці динаміки створюють потужний, широкий саунд з великим частотним й динамічним діапазоном. Цікаво й те, що в обидвох моделях використовується такий самий трансформатор як й у лінійці гітарного підсилення Orange Terror. Кожен комбо має традиційне, тепле британське звучання та ідеально підійде для гри усіх музичних жанрів.

Orange Rocker 15
Rocker 15 - компактний комбопідсилювач з потужністю 15 Ватт та динаміком 1x10" Voice of the World Gold Label. Преамп обладнаний лампами 3 X ECC83 (12AX7), 1 X ECC81 (12AT7), а підсилювач має дві лампи EL84, що створює неповторне, тепле звучання підсилювачів Orange. Rocker 15 має два незалежні канали Natural та Dirty. Вибрати один з них можна за допомогою перемикача на контрольній панелі або ж педаллю Foot Switch.

Orange Rocker 15 Чистий канал оснащений лише одним регулятором. Як пише виробник: "Це найпростіший канал, який Ви собі можете уявити". Це й справді так, адже сигнал від електрогітари йде прямо в Power Amp, проходячи лише через один регулятор гучності Volume. Компанія Orange влучно назвала цей канал Natural (а не Clean), адже цей канал не має жодного еквалайзера, лише ручки Вашої електрогітари. Цей канал створює кришталево чисте, яскраве звучання, а з максимальним налаштуванням регулятора Volume - отримуємо легкий, вінтажний овердрайв. 

Канал Dirty має неймовірно широкий діапазон передпідсилення регулятора Gain. Завдяки цьому, цей канал пропонує безмежні варіації звучання від легкого драйву до потужного hi-gain саунду. Підсилювач ідеально підійде для усіх жанрів музики: від джазу, блюзу до важких стилів, і все це в компактному комбопідсилювачі Rocker 15. Канал має тепле британське звучання, тому гітара завжди звучатиме виразно й розбірливо у міксі з будь-якими інструментами. З першого акорду Ви зрозуміте, що Orange Rocker 15 - ідеальний комбопідсилювач без будь-яких перебільшень.

Головною особливістю цього комбо є можливість вибору потужності 15 або 7 Ватт. Мало того, з тильної сторони комбопідсилювач Rocker 15 обладнаний ще одним перемикачем - Bedroom/Headroom. Ця функція виконує роль атенюратора, що дозволяє перевести підсилювач у режим з потужністю в 1 та, навіть, 0,5 Ватта. Що це нам дає? Тепер, можна насолоджуватись звучанням добряче розігрітої лампи з низьким рівнем гучності. Завдяки цьому, легко займатись вночі та не заважати близьким. Саме тому, модель Orange Rocker 15 ідеально підходить для відпрацювання техніки та створення композицій в домашніх умовах. Динамік Voice of the World високоякісно відтворює кожну ноту й акорди, тому з цим комбо можна створювати якісні записи не виходячи з дому. Також, комбопідсилювач має виходи для під'єднання додаткових динаміків з опором 8 та 16Ом.Orange Rocker 32
Orange Rocker 32Комбопідсилювач Rocker 32 став новою, вдосконаленою модифікацією свого "старшого брата" Rocker 30. Rocker 32 - комбопідсилювач А класу нового покоління з можливістю вибору потужності 30 та 15 Ватт. Преамп оснащений лампами 4 X ECC83/12AX7 & 2 X ECC81/12AT7, а Power Amp має 4 лампи EL84, які створюють легендарне звучання Orange. Окрім високоякісного підсилювача, комбо обладнаний двома 10-ти дюймовими динаміками Orange Voice of the World Gold Label. Комбо має два канали Natural та Dirty, які дозволяють налаштувати від скляного, чистого звуку до модернового хай-гейнового метал саунду. Orange Rocker 32 є ідеальним вибором для дому та невеликих концертних майданчиків, а також, цей компактний "монстр" дозволяє створювати професійні, високоякісні записи як в домашніх, так і студійних умовах.

Компанія Orange створила комбо Rocker 32 спеціально для гітаристів, які використовують безліч педалей ефектів. Саме тому, цей комбопідсилювач чудово підійде для будь-якого набору ефектів. Оскільки сьогодні багато ефектів створено з можливістю роботи у стерео режимі, Orange створили інноваційну петлю ефектів FX Loop, яка дозволяє працювати у стерео. Погодьтесь, це неймовірно зручно, адже тепер не потрібно 2 комбопідсилювача для стерео педалей. Також, Rocker 32 може працювати й у звичайному режимі, який розділяє сигнал на Dry/Wet. Поекспериментуйте з різними варіаціями комутації й Ви отримаєте унікальне звучання з вражаючим стерео ефектом.Асортимент підсилювачів та кабінетів Orange


За детальною інформацією щодо гітарного підсилення Orange звертайтесь до консультантів інтернет-магазину Acropolis.ua 


АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787