Sigma Guitars: Нова серія SG уже в Україні

07.04.2017

Sigma guitars news header

Компанія гітар Sigma уже близько 50 років відомі у світі своєю відмінною якістю в співвідношенні до своєї вартості.
 
Звичайно, ви можете відмітити певну схожість інструментів Sigma з іншими відомими брендами, оскільки, більшість моделей створюються на основі перевірених часом та сталих формулах гітарних майстрів. Тому це аж ні як не характеризує гітари Sigma. Тільки спробувавши їх, ви зрозумієте, наскільки фантастичними є інструменти за свою ціну. Саме це і є їх особливістю, яка зуміла, в такий короткий термін, привернути увагу та зібрати армію фанів бренду Sigma в усьому світі. 

sigma guitars history.jpg

 Ми – як офіційний і ексклюзивний дистриб’ютор бренду Sigma раді представляти нову лінійку гітар серії SG в Україні. Вона представлена в таких формах корпусу, як: дредноут (dreadnought), «round-shoulder» дредноут, супер джамбо (super jumbo) а також зменшені моделі типу «00». Усі гітари нової серії отримали класичний стайлінг. Інструменти мають колір «sunburst» а також деякі з них укомплектовані найкращими на сьогодні у світі звукознімачами та «преампами» для акустичних інструментів від компанії Fishman. 

sigma new line sg guitars 
Створені для концертуючих музикантів 

sigma artist.jpgКонцепція нової лінійки полягає у тому, що кожен інструмент серії SG створений для того аби використовуватись наживо під час Ваших концертів. Надійна гітара з прекрасним звуком за доступною ціною. 

Усі гітари в серії мають цільний топ. На відміну від ламінованої цільна деревина набагато краще резонує має довгий «сустейн» та передає енергію між іншими дерев’яними частинами гітари. 


АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787