Сортувати по:
БЛОГ НОВИНИ
 • 50-ий ювілей легендарного ORANGE коментує засновник Cliff Cooper

  50-ий ювілей легендарного ORANGE коментує засновник Cliff Cooper

  22.05.2018
  Цього року, бренд ORANGE святкує своє 50-річчя, його засновник і виконавчий директор Кліфф Купер ділиться своїми думками з цього приводу
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Володар GRAMMY AWARD Cory Henry презентував нову серію CT-X від CASIO

  Володар GRAMMY AWARD Cory Henry презентував нову серію CT-X від CASIO

  15.05.2018
  Американський піаніст та виконавець jazz, funk Cory Henry, талант якого вже було оцінено нагородою Grammy був запрошений компанією CASIO для офіційного запуску своєї нової лінійки синтезаторів CT-X на Frankfurt Musikmesse.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • MusicRadar коментує оновлення легендарної лінійки Blackstar HT Venue MKI

  MusicRadar коментує оновлення легендарної лінійки Blackstar HT Venue MKI

  04.05.2018
  Blackstar Amplification ніколи не була компанією, що відпочиває десь на лаві запасних. Саме тому, після майже трьох років напружених досліджень та розробок Blackstar сміливо реалізовує гучне оновлення найпопулярнішої HT-Venue серії Blackstar, у новій HT Venue Mark II
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Найлегший спосіб навчитись грати на фортепіано без вчителів та репетиторів

  Найлегший спосіб навчитись грати на фортепіано без вчителів та репетиторів

  02.05.2018
  Навряд чи хтось заперечить: є щось надзвичайно привабливе в тому, щоб відкласти всі існуючі буденні справи й торкнутися пальцями, розумом і серцем того, що не має стосунку до соцмереж чи емейлів.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Musikmesse 2018: Новинки бренду JOYO

  Musikmesse 2018: Новинки бренду JOYO

  27.04.2018
  Цьогоріч, бренд JOYO став учасником MusikMesse 2018 з 11-14 квітня. Як провідна китайська компанія, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та виробництві електроакустичних музичних інструментів. І, безперечно, бренду JOYO вдалось добився плідних результатів під час цієї виставки.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Основні відмінності цифрових фортепіано PRIVIA і CELVIANO бренду CASIO

  Основні відмінності цифрових фортепіано PRIVIA і CELVIANO бренду CASIO

  26.04.2018
  Класичне акустичне фортепіано - це досить дороге задоволення, яке не всі музиканти можуть дозволити собі. Однак, завдяки розвитку сучасних технологій, існує чудова альтернатива - цифрове фортепіано. Адже сьогодні, такі пристрої за своїми звуковим характеристикам впевнено конкурують з акустичними. Серед усього асортименту цих музичних інструментів особливе місце займає продукція відомого бренду CASIO.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Blackstar Unity Pro Bass - Нове обличчя BASSу

  Blackstar Unity Pro Bass - Нове обличчя BASSу

  20.04.2018
  Blackstar Unity Pro Bass є результатом незліченних технічних експериментів і порівняльного аналізу. Спрощені елементи інтерфейсу керування Unity Pro Bass дають змогу швидко і легко створювати потужне басове звучання, охоплюючи широкий спектр динамічних та інноваційних функції у компактному корпусі.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Як вибрати цифровий клавішний інструмент CASIO?

  Як вибрати цифровий клавішний інструмент CASIO?

  25.04.2018
  Досить часто, вибираючи перший музичний інструмент люди стикаються з безліччю назв, цифр і іншою технічною інформацією, яка ні про що не говорить необізнаній пересічній людині. Відтак, варто детальніше розібратися з деякими маркуванням музичних інструментів CASIO, на прикладі популярної серії домашніх універсалів.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Ексклюзивна серія Lighted Keys від CASIO

  Ексклюзивна серія Lighted Keys від CASIO

  18.04.2018
  Опанування гри на музичному інструменті ще ніколи не було настільки легким та захоплюючим. Клавішні інструменти CASIO серії LK відрізняються чудовим звучанням і продуманим та логічним інтерфейсом. Окрім цього, наявність унікальної системи Key Lighting (Підсвічування клавіатури), яка була створена та розроблена саме брендом CASIO, дозволяє крок-за кроком опановувати виконання улюблених композицій, використовуючи для цього послідовні уроки, що інтегровані в інструменти CASIO LK.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Musikmesse 2018: Серія CT-X від CASIO

  Musikmesse 2018: Серія CT-X від CASIO

  16.04.2018
  У рамках виставки Musikmesse 2018, бренд CASIO представив інструменти серії CT-X, що обладнані новою системою джерела звуку AiX Sound Source. Процесор Acoustic intelligent multi eX-pression (AiX) Sound Source покликаний передавати усю специфіку звучання акустичних інструментів у вісім разів потужніше у порівнянні з попередніми моделями, при цьому пропонуючи практично той самий ціновий діапазон. В ході презентації інструментів CASIO серії CT-X особливу увагу було зосереджено на...
  ДЕТАЛЬНІШЕ


АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534