Оновлена лінійка підсилювачів Blackstar HT Venue MkII

13.09.2017

У 2010 році компанія Blackstar презентувала серію “бутікових” лампових підсилювачів HT Venue, які й до сьогодні залишаються бестселлерами на ринку гітарного обладнання. Англійська якість, динамічність у виборі власного звучання, універсальність та простота у використанні - все це характеризує філософію серії HT Venue, адже вона створена щоб дати гітаристу унікальний інтсрумент для відтворення будь-якого характеру звучання на найвищому рівні.

Blackstar HT Venue Stage 100 MkIIПід час Summer NAMM 2017, Blackstar знову ж знайомлять нас з серією HT Venue та тепер підсилювачі включають оновлений ряд модифікацій та інновацій. Зустрічайте оновлену лінійку лампового підсилення Blackstar HT Venue MkII, яка одразу отримала відзнаку на наймасштабнішій міжнародній виставці. Новий рівень продуктивності у найкращих традиціях британської якості звучання, неймовірний комфорт й безмежна універсальність налаштування звуку та ряд нових функцій - все це, та багато іншого чекає на Вас в оновленій версії топового підсилення для електрогітари.

Підсилювач має 3 канали з лампами EL34: Clean, OD1 та OD2, кожен з яких обладнаний додатковим модифікатором звучання Voice. Чистий канал отримав нове вдосконалене звучання, а канали Overdrive стали ще багатшими, повнішими і більш чутливими ніж раніше. Усі канали та функція Voice тепер перемикаються фут-свічем, що пропонує повну свободу для гітаристів.
Просте й інтуїтивне управління, в поєднанні з професійними функціями, такими як ISF, студійна якість реверберації, петля ефектів і вихід з емуляцією кабінету, роблять підсилювачі HT Venue ідеальними для будь-яких виступів - від студійних сесій до концертів перед тисячами глядачів.

Новинкою в HT Venue MkII став регулятор Power Reduction, який дозволяє зменшити потужність підсилювача до 10%. З атенюатором Ви без зайвих зусиль перетворите “100 Ваттного монстра” на підсилювач з потужністю 10 Ватт, що ідеально підійде для домашніх занять та студійної роботи. Додатковий USB вихід - невід’ємна частина сучасного підсилювача в епоху цифрового запису. Забудьте про “reamp box”, адже USB out - це найпростіший спосіб для запису автентичного лампового тону одразу у Вашу DAW. Також на задній панелі розміщений D.I. (балансний XLR) вихід та 2 роз'єми для фут-свіча.

Blackstar HT Venue Stage 60 MkII Врешті-решт уся лінійка Blackstar HT Venue MkII отримала й новий, модерновий дизайн. Інженери компанії Blackstar зробили усе можливе аби новітні підсилювачі стали більш компактними, легкими, практичними та портативними, а звучання зберігало свій неповторний характер.

Анонсувавши вихід серії HT Venue MkII, компанія Blackstar пообіцяла й привабливі ціни на нову продукцію. Лінійка підсилювачів HT Venue MkII включає такі моделі:

Blackstar HT Venue Stage 100 MkII 100W Head
Blackstar HT Venue Stage 60 MkII 2x12" 60W Combo
Blackstar HT Venue Club 50 MkII 50W Head
Blackstar HT Venue Club 60 MkII 1x12" 60W Combo
Blackstar HT Venue Club 40 MkII 1x12" 40W Combo


Слідкуй за оновленнями щодо появи нового гітарного підсилення на Acropolis.ua та стань першим, хто відчує усі переваги Blackstar HT Venue MkII.


Відео від порталу для гітаристів PremierGuitar

АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787