Ексклюзивна серія Lighted Keys від CASIO

18.04.2018

casiolightedkeys.png

Опанувати фортепіано ще ніколи не було настільки легко та цікаво. Клавішні інструменти CASIO серії LK, з першого погляду, відрізняються чудовим звучанням і продуманим та логічним інтерфейсом. Окрім цього, наявність унікальної системи LIGHTING KEY (Клавіатура, що світиться), яка була створена та розроблена саме брендом CASIO дозволяє крок-за кроком опановувати виконання улюблених композицій, використовуючи для цього послідовні уроки, що інтегровані в інструменти CASIO LK. Принцип візуалізації, який пропонує клавіатура LK з клавішами, що світяться від CASIO базується на визначених принципах музичної освіти. А такі функції, як Music Challenge додають ще більше мотивації до гри. Клавіатура, що світиться буде особливо актуальною для дітей, для яких візуальне сприйняття відіграє дуже велику роль, а також і для всіх, хто просто бажає самостійно навчитися грати на фортепіано. Безперечно, натискати на клавіші, що світяться все-таки набагато легше, аніж стежити за ними на екрані. Серед плюсів лінійки LK варто також зазначити наявність окремого входу для мікрофону.

Увімкнувши інструмент серії LK, Ви одразу отримаєте доступ до поліфонічної клавіатури зі справжнім рояльним звучанням і надзвичайною чутливістю (LK-55 і LK-73). Натиснувши на кнопку, "Step 1" і обравши підзаголовок "3-step Lesson", Ви почуєте звуки акомпанементу і побачите як клавіша засвітиться яскраво-червоним кольором. Після успішного відтворення першої ноти пісні, починає блимати інша клавіша, щоб вказати на наступну ноту композиції, в той час коли акомпанемент терпляче чекає на ваш подальший розбір композиції. У розпорядженні інструменту близько 100 композицій на вибір, охоплюючи різні рівні майстерності. Більше того, легкість корпусу та потужність батареї (з вбудованим адаптером змінного струму), клавішних інструментів CASIO серії LK відкривають можливість займатись музикою будь-де і будь-коли.

В епоху відеоігор та інформаційного перенасичення – надзвичайно важко «достукатись» до дітей. Однак, незліченні години, витрачені на проходження відеоігор, демонструють і доводять, що діти все ще готові наполегливо працювати над чимось, лише хочуть, щоб їм було цікаво та весело в процесі. За допомогою клавішних інструментів серії LK компанія CASIO зробила великий шлях до розробки технології, що потребувала багато навичок, терпіння та часу, того, на що, у традиційній музичній освіті, як правило, бракує фінансів.

Знайти ще більше інформацію про CASIO LK, а також купити Ви можете у каталозі наших товарів

lighted-casio.jpg