(050) 884-15-34
(093) 955-15-92
Передзвоніть мені
обране
кошик
вхід
Каталог товарів

Eugene Rousseau - мундштуки від майстра і віртуоза

Мундштуки для саксофонів від видатного майстра, віртуоза і викладача Юджина Руссо 

1.jpgМундштуки створені артистом-саксофоністом і майстром-педагогом професором Юджином Руссо, який працював як викладача більше 30 років в Університеті Індіани. Є почесним професором Пражської консерваторії, президентом північно-американської асоціації саксофоністів, консультантом і розробником саксофонів в корпорації Yamaha. Також він є автором багатьох відомих методичних творів, якими практикують саксофоністи у всьому світі. Також Юджин Руссо є автор і виконавець своїх творів з великою дискографією.

Бренд Eugene Rousseau® відомий своїми неперевершеними мундштуками для саксофона. Мундштуки E.Rousseau® для класичних і концертних виступів складаються з чотирьох різних моделей, розроблених відповідно до вимог музиканта. Вони поділяються на серії Classic , New Classic, Studio Jazz i серію JDX.Є у майстра також і серії металевих мундштуків серії Jazz Metal для альт і тенор саксофонів з лігатурою і ковпачком в комплекті.

Всі мундштуки E.Rousseau® серії Classic можуть бути використані для альтових, сопранових, тенорових і баритонових саксофонів, крім класичної серії New, яка доступна тільки для саксофонів сопрано, альт і тенор. Аналогічно, мундштуки E.Rousseau® для джазового виконання доступні також у трьох моделях: серія Studio для альт, тенор, сопрано саксофонів , мундштуки серії JDX для альт, тенор і баритон саксофонів відповідно. Для саксофонів альт і тенор серія Jazz Metal.
Rousseau-brandimage.jpg  
Кожен мундштук спроектований і ретельно зібраний для створення потужного тону, відгуку і балансу звучання по всьому регістру. Також всі мундштуки доведені майстрами вручну, для ідеального звучання, що важливо на перших кроках пізнання чарівного світу музики.

E.Rousseau® постійно працює над удосконаленням свого продукту для задоволення найвибагливіших потреб музиканта. Артистами і які повсякденно використовують і рекомендують мундштуки від E.Rousseau® є відомі виконавці з світовими іменами такі як; Anne Marie Wytko, Kenneth Tse, Julia Nolan, Eric Nestler, Preston Duncan, Matthew Patnode, Gary Paulo, і Patrick Jones.
61FenEuTVqL._SL1000_.jpg