обране
кошик
вхід
Каталог товарів

Hohner Golden Melody - ідеальна гармошка для кожного

Модель Golden Melody – одна з улюблених гармошок серед багатьох харперів. І не дивно, адже це інструмент з дійсно унікальними характеристиками, а також вражає вінтажним дизайном у стилі 50-х років.

Головна особливість гармошки - рівномірно-темперований стрій, в якому ноти в різних позиціях звучать гармонійно, а також правильно інтонують з іншими інструментами. Така темперація робить Golden Melody ідеальним вибором для мелодійної гри, в особливості для джазу, госпелу, блюграсу. Незважаючи на ідеальний відклик кожної ноти по окремості, Golden Melody також чудово звучить й при грі акордами, що підійде для гри блюзу, поп-року та інших жанрів.

Ця гармошка стала вірним супутником таких музикантів як Говард Леві (отримав премію Grammy в 1997 та 2012 роках) та Карлос дель Юнко, який у 1999 році завоював дві золоті медалі в рамках світового чемпіонату гри на губній гармошці “The World Harmonica Festival” у категоріях блюз та джаз.

Чи підходить Golden Melody для початківців?

З впевненістю можемо сказати, що це ідеальна гармошка як для професіоналів, так й для тих, хто робить перші музичні кроки. Давайте розгялнемо інструмент детальніше і з'ясуємо, які ж характеристики Golden Melody пропонують комфортну гру і чому:

  • Ергономічна форма. Дизайн з заокругленими краями дозволяє зручно тримати гармошку у долонях. Компактна форма стане справжньою знахідкою для юних виконавців.
  • Модифіковані язички. Видовжені мідні язички мають набагато кращий відклик, що дозволяє новачкам-харперам досить легко освоїти такі прийоми “overband” та “overdraw” (дозволяють добути будь-яку ноту, якої не вистачає у діатонічній гамі). Також такі язички полегшують гру швидких пасажів.
  • Широкі отвори. В Golden Melody отвори є трішки більшими, в порівнянні з традиційними діатонічними гармошками. Такі отвори полегшують початківцям гру одинарними нотами та дозволяють краще контролювати потік повітря.
  • Корпус із прошарованого пластику. Гребінець виготовляється з спеціального пластику, який пропонує тепле звучання з хорошим динамічним діапазоном. Пластиковий корпус полегшує догляд за гармошкою, адже такий матеріал не розбухає від вологи.
  • Німецька якість. Golden Melody виготовляється у Троссінгенні на історичному виробництві, яке було засновано 1857 року Матіасом Хонером.
Отже, Golden Melody стане чудовим вибором для кожного, хто мріє опанувати гру на губній гармошці, а також стане ідеальним доповненням в арсеналі професійних музикантів. Кожна гармошка комплектується спеціальним пластиковим кейсом, який захищає інструмент від ударів.