Нові товари від JOYO уже на складі!

04.08.2017

Раді представити оновлений асортимент продукції JOYO Technologies. В своїй роботі компанія використовує інноваційні рішення, постійно працює над вдосконаленням технологій та створює товари професійного рівня з приємною ціною. Молодий персонал компанії, який в більшій мірі складається з музикантів, постійно слідкує за тенденціями та потребами сучасної музики, тому кожен з товарів відповідає усім вимогам та створений музикантами для музикантів. І сьогодні, ми з гордістю пропонуємо переглянути новинки та популярні моделі, які отримали визнання багатьох музикантів з світовим іменем.

Офіційний дистриб'ютор в Україні

JOYO AC-20 AC-40Комбопідсилювачі для акустичної гітари JOYO AC-20/AC-40 
Тепер можна у повній мірі насолоджуватись електроакустичною гітарою будь-де та будь-коли, адже однією з особливостей інноваційних комбо JOYO AC-20 та JOYO AC-40 - акумуляторна батарея, яка дозволяє грати без джерела живлення більше як 3 години. Комбопідсилювачі виготовляються у двох моделях: 20 Ватт потужності з динаміка 2 х 5” та 40 Ватт потужності з динаміками 2 х 6,5” та оснащені 3-ма DSP ефектами, а саме Chorus, Delay та Reverb, які можна використовувати одночасно.


TOP-GT
Міні комбопідсилювачі JOYO Top-GT 
Мініатюрний цифровий комбопідсилювач для електрогітари з акумуляторною батареєю. Top-GT має два динаміки, регулятори Voice, Gain, Tone, Volume та вихід для навушників. Bluetooth 4.0 дозволяє під'єднати будь-який мобільний девайс та насолоджуватись якісним звучанням улюблених композицій. Як комбопідсилювач, JOYO TOP-GT працює у двох режимах FX Built In та App.


JPA-862JOYO JPA-862 Rollable street amplifier 
Ця акустична система стане ідеальним рішенням для кожного музиканта, адже з JPA-862 Ваша музика звучатиме абсолютно всюди. Зустрічайте універсальний стерео комбопідсилювач 12W+12W з входом для мікрофона та акумулятором. Максимальна потужність системи становить 300 Ватт. JPA-862 має 2 канали для інструментів та 2 канали для мікрофонів, кожен з яких має окреме налаштування ефектів Reverb та Delay. Також у комплекті Ви отримуєте 2 мікрофони. Система JPA-862 оснащена акумуляторною батареєю, яка дозволяє безперервно працювати до 5-ти годин без додаткового живлення. Саме тому, JOYO JPA-862 є ідеальним вибором для вуличних музикантві, адже з цією акустичною системою точно забудете про усі проблеми з живленням під час Ваших перфомансів.

JOYO JM-69

Механічні метрономи JOYO JM-69 
Цього року компанія JOYO порадувала музикантів новими механічними метрономами з найнижчою ціною на ринку. Метроном має 5 різних ритмічних варіацій: 0,2,3,4,6, а діапазон темпу складає 40-208 BPM. Метрономи JM-69 виготовляються у 3-х варіаціях: пластиковий корпус у чорному та білому кольорі або ж дерев’яний корпус у натуральному кольорі.


JOYO PedalboardJOYO PF-1 + PF-B Flat Board & Mini Bag
Компактний педалбор JOYO Flat Board & Mini Bag стане ідеальним рішенням для кожного гітариста. Він чудово підійде для лінійки мініатюрних педалей JOYO Irontune, а також, й для невеликої кількості педалей будь-якого розміру. У комплекті педалборд з прорезиненою поверхнею і зручними ручками, комфортна сумка і клейка стрічка для педалей.


JOYO JT-01JOYO JT-01 The 8th Anniversary Tuner 
Цей цифровий хроматичний тюнер-прищепка став одним з найпопулярніших тюнерів на ринку. Він обладнаний п'єзоелектричним сенсором, що вловлює вібрації й дозволяє налаштувати інструмент з точністю до 1-го цента. JT-01 має різні режими роботи, яскравий LED-дисплей й поєднав у собі надточне налаштування, неперевершений дизайн та неймовірно приємну ціну.


JOYO CM-15
Комплект патч-кабелів JOYO CM-15 
Набір дозволить швидко скомутувати Ваш педалборд. Комплект включає високоякісний кабель, 10 мідних TRS штекерів з холодною пайкою, кусачкий й викрутку. З CM-15 легко й зручно зробити конектори для педалей ефектів, адже можна вибрати довжину кожного джека таку, як Вам потрібно.


JOYO JMP-01JOYO Portable Power Supply JMP-01 
Тепер не потрібно розетки для Вашого педалборду, адже компактний та портативний блок живлення для педалей ефектів JMP-01 працює акумуляторній батареї до 50-ти годин з постійною напругою 9V. Цей пристрій дозволяє живити 8-10 педалей ефектів та дає стабільну напругу без перепадів. Також блок живлення захищений від короткого замикання та перегріву. В загальному, JMP-01 пропонує 2000 мА вихідної потужності, що абсолютно достатньо для підключення Ваших педалей.

joyo jf 18r power tune
Компактний пристрій Joyo Power Tune поєднує у собі дві найважливіші речі для будь-якого педалборду - тюнер та блок живлення з 8-ма виходами для підключення Ваших ефектів. JF-18R обладнаний 8-ма виходами для живлення: два виходи мають силу струму по 500 мА, решта 6 виходів дають силу струму по 100 мА. Завдяки універсальному живленю, Joyo Power Tune підійде для будь-яких педалей ефектів.Di-box cab sim
JOYO JDI-01 DI Box 
Високоякісний пристрій для запису та живих виступів. В загальному, ді-бокс перетворює небалансний високоомний вихідний сигнал інструмента на балансний низькоомний. Завдяки цьому, можна використовувати довжелезні шнури без втрати сигналу. Дірект-бокс JDI-01 обладнаний емуляцією гітарного кабінету 4х12.Усе це та багато іншого Ви знайдете на сторінках інтернет-магазину Acropolis.ua, а також радимо звернути увагу на серію компактних педалей JOYO Ironman. За детальною інформацією щодо продукції JOYO Technologies звертайтесь до наших консультантів.

АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787