(050) 884-15-34
(093) 955-15-92
Передзвоніть мені
обране
кошик
вхід
Каталог товарів

Марія Сорокіна - новий ендорсер Meinl Cymbals

Фірмовий грув, енергійна гра, запальні ритми електронної музики та чарівна усмішка - все те, за що усі так люблять харизматичну барабанщицю Марію Сорокіну.

Без жодних сумнівів Марія – яскравий представник української сцени, адже має величезний студійний та концертний досвід, учасниця колективів Soloviov BandVera Kekelia та Ultramarine Girls band, екс-учасниця проектів The Maneken і CLOUDLESS, сотні живих виступів в Європі та Україні.


Серія Byzance – абсолютна свобода для музиканта
Зважаючи на різноманітність музичних жанрів, навантажений гастрольний графік (з різними умовами, в яких доводиться працювати сучасному музиканту), постійне балансування між живими виступами і студійною роботою вимагає правильного підбору музичних інструментів та обладнання.

Зручно коли ти в студії, а особливо, коли тебе не обмежують в часі. Ти повністю присвячуєш себе своїй роботі та пошуку власного, “правильного” звучання. Інша сторона медалі - це живий виступ, де немає бути компромісів, де відразу потрібен результат і впевненість в своєму сетапі. Марія Сорокіна - новий ендорсер Meinl Cymbals

Марія Сорокіна довго була в пошуку універсального комплекту тарілок, який би об’єднав ці два світи та дав можливість професійному музиканту розкритись на повну. Ну і звісно ж, це досить виснажує і займає багато часу аби постійно корегувати сетап тарілок, особливо, коли працюєш в декількох проектах.

Спробувавши більшість брендів і поєднуючи різні серій тарілок, барабанщиця зрозуміла, що саме тарілки Meinl зможуть допомогти їй у вирішені поставленої задачі. Адже, перш за все, Meinl – світовий лідер з виробництва тарілок, оскільки пропонує найширший асортимент продукції на ринку. MEINL - єдиний в світі бренд, що виготовляє професійні серії тарілок аж з 6-ти різних сплавів, а також щорічно збільшують асортимент товарів, завдяки новим розробкам та тісній співпраці з артистами. Ну і найважливіше, на тарілках Meinl грають топові сучасні музиканти світового рівня, а список артистів збільшується кожного року. Асортимет продукції Meinl охоплює абсолютно усі музичні жанри від джазу, соулу та R’n’B до року, інді, металу та електронної музики. Компанія Acropolis, як офіційний дистриб’ютор Meinl Cymbals в Україні, запропонувала Марії підібрати індивідуальний сет тарілок.

Підбір тривав практично 4 години, за які ми спробували понад 50 тарілок, тож від різноманіття дзвінких звуків було важко сконцентруватись на тій чи іншій тарілці. Та все таки Марія знайшла своє звучання в тарілках Byzance і приєдналась до сім’ї Meinl. Кожна тарілка Byzance - частина мистецтва з власними звуковими характеристиками, які ніколи не повторяються. Інженери досягнули цього за рахунок ручної ковки та власних технологій обробки покриття. В той же момент, кожна тарілка Meinl серії Byzance має широченний спектр звучання, який можна реалізувати завдяки професійній динамічній грі, в той же час важливо, що ви відчуваєте і контролюєте це звучання. Саме такі характеристики є важливим фактором під час живих виступів, коли вагома частина якості звуку знаходить в руках музиканта.

Завдяки кількості і варіативності в покриттях, розмірах та вазі тарілок, Meinl Byzance пропонують абсолютну свободу для музиканта, відкриваючи широчезний спектр звуків та можливостей для реалізації найсміливіших ідей. За словами Марії, вона була приємно здивована, оскільки під час прослуховування переконалась в цьому на власному досвіді. Ми спробували тарілки з усіма типами покритів Traditional, Brilliant, Dark та Extra Dry, декілька іменних серії та навіть по дві моделі однієї і тієї ж тарілки. В результаті зупинились на такому сеті:

Byzance Extra Dry Hi-HatByzance Extra Dry Dual CrashByzance Transition RideByzance Extra Dry Thin Crash

Meinl  B15DUH

Meinl B18DUC

Meinl B21TSR

Meinl B20EDТС

Marii Sorokina MEINL Cymbals Set
Натисніть на зображення, щоб послухати сет 


Meinl Cymbals Byzance Extra Dry15" Byzance Extra Dry Dual Hihat – основа звуку Марії. Симбіоз покриттів в Extra Dry Dual Hi-Hat є ідеальним для гри швидких ритмів та складних малюнків, які часто можна почути в електронній музиці. Тарілка має зібране чітке звучання за рахунок яскраво вираженого «пінгу». Водночас, розмір 15” дозволяє цій тарілці мати повне низьке звучання при грі на відкритому хай-хеті, заповнюючи увесь мікс.

20" Byzance Extra Dry Thin Crash – Тарілка в якій було найменше сумнівів, оскільки має фірмове звучання - візитна картка серії Extra Dry. Легкий та тонкий креш з великими слідами ручної ковки, які в поєднанні з необробленою природною поверхнею дозволяють отримати дуже темний звук з коротким сустейном.

18" Byzance Extra Dry Dual Crash – Ідеально поєдналися разом з хай-хетом та 20” крешом. 18” креш поєднує матове покриття Extra Dry, яке наноситься піскоструменевим апаратом з поверхнею Brilliant, що досягається шляхом полірування до шести разів. Саме подвійна поверхня тарілки пропонує яскравий, вибуховий характер при динамічній грі з фірмовим саундом Extra Dry і коротким сустейном.

Meinl Byzance Transition Ride

21" Byzance Transition Ride - Найважче було з вибором райду, оскільки сет був майже підібраний, тож до тарілки вже була низка вимог аби вона гармонійно звучала у міксі. Byzance Transition Ride – нехай вінтажний дизайн не створює враження ніби ця тарілка створена тільки для джазу. B20TR - це універсальний інструмент з справді величезним спектром обертонів, як у джазових сетах, які непомітно пронизують увесь мікс тримаючи його разом. І в той же час з прорізаючим «пінгом», який робить цю тарілку більш контрольованою та універсальною в своєму використанні. До того ж за своєю висотою звуку і тембром ідеально підійшла в сет з усіма іншими тарілками і гармонійно доповнила усю картину.Тож вітаємо нового артиста Meinl Cymbals – Marii Sorokina! Ми розпочинаємо співпрацю і точно знаємо, що вже зовсім скоро зможемо насолодитись шаленими сучасними ритмами та відчути усю позитивну енергію, яку дарує Марія своїм слухачам, на офіційному сайті у списку найталановитіших барабанщиків світу.
Marii Sorokina - Meinl Cymbals Endorser

meinlcymbals.com
meinl.com.ua