Міні-гід з вибору Вашої педалі Cry Baby Wah

11.08.2017

Dunlop Cry Baby

Спершу, рекомендуємо Вам спробувати Cry Baby® Standard Wah для того, аби відчути усі тонкощі роботи з педалями такого типу. Зрозуміти особливості та навчитися підкреслювати свої  ритмічні конструкції при грі на гітарі. Лише тоді приходить час зробити наступний крок та знайти саме «той» необхідний Вам звук Cry Baby Wah. І тут ми стикаємось з проблемою вибору. Їх стільки багато – з чого ж почати?

Ми створили цей "чит-лист" для того, щоб допомогти Вам знайти певну початкову точку в розумінні та призначенні широкого асортименту педалей Cry Baby. Цей міні-гід розбито за музичними жанрами/стилями. В загальному, окресленні риси та характеристики кожної з педалей. В будь-якому варіанті Ви повинні керуватись Вашими власними смаками та підбирати педаль за своїм стилем гри, оскільки це є вирішальним фактором.

КЛАСИЧНИЙ РОК 

Cry baby classic rock news

Cry Baby Classic Wah: Ця педаль має приємний звук в середніх частотах та дуже чутлива, тому ідеально підійде для класичного року.

Переглянути у магазині

ВІНТАЖНИЙ ХАРД-РОК

 Cry Baby vintage hard rock news

Jimi Hendrix™ Signature Wah: Якщо вам потрібно отримати низьке об’ємне але в той же момент сфокусоване звучання, яке зробило Джимі Хендрікса відомим у всьому світі не роздумуйте і беріть до свого педалборду саме цю педаль!  Це ідеальний варіант для брудного та перевантаженого соло в стилі Джимі. 

Joe Bonamassa Cry Baby Wah: Ця педаль використовує в своїй конструкції halo індуктор, який допомагає створити звучання з домінуючою низькою серединою та потужною атакою. Також педаль має дуже широкий діапазон «свіп». Саме на цій Cry Baby свіп є одним з найширших - це неймовірно круто відчувається під час гри соло!


  

МОДЕРН ХАРД РОК

Modern hard rock cry baby news

Jerry Cantrell Cry Baby Wah: Сам Джеррі на своїх записах та живих виступах має звучання wah-педалі  з широким діапазоном і глибоким, повним звуком,  тому в Dunlop старанно підійшли до відтворення фірмового «брудного» звучання Джеррі. Його JC95 налаштована на щільне і водночас різке звучання в нижньому положенні педалі, при чому регулятор збоку дозволяє підлаштовувати цю крайню частоту нижнього положення.

Cry Baby 535Q Multi-Wah:  Цю педаль можна назвати швейцарським армійським ножем серед wah – педалей. Можливість налаштувати кожен параметр педалі дозволяє конструювати будь-яке звучання та ефект. Вибирайте центральну частоту ефекту, потім частотний діапазон "руху" педалі. Від короткого і різкого до широкого і невловимо витонченого звучання. Також, це одна з педалей, яка має найменше зайвого шуму.  Доречі, у своїй студійній роботі її використовує Jeff Beck.


  

БЛЮЗ ТА БЛЮЗ РОК

blues and blues rock cry baby pedals news

Buddy Guy Cry Baby Wah: модель BG-95 оснащена індуктором Fasel для більш класичного і м'якого звучання. Педаль має два режими роботи: "Deep" та "BG", які можна вибрати за допомогою перемикача збоку педалі. Режим "Deep" відповідно до назви має глибоке звучання з виділеною низькою серединою, а "BG" - фірмовий "саунд" Бадді Гая, теплий і яскравий дзвінкий звук. Індикатори на педалі показують в якому вона працює режимі в даний момент. 

Clyde McCoy® Cry Baby Wah: Родзинка звучання цієї педалі приємний згладжений, і в той же час яскравий тембр, який створювався за допомогою спеціального індуктора типу Halo. Однак технології тих років не дозволяли позбутися небажаного зворотного зв’язку при роботі педалі. Інженери компанії, можна сказати, заново винайшли цей індуктор з «броньовим» сердечником і назвали його Dunlop HI01 Halo Inductor. Він автентично відтворює звучання Clyde McCoy®, мінімізуючи мікрофонний ефект. Інші компоненти елементної бази, монтажні отвори плати в точності повторюють конструкцію свого попередника. Плюс високоякісний потенціометр, перемикач і роз'єми. Clyde McCoy® Cry Baby® - вінтаж в золотій оправі!

  

МЕТАЛ

Metal cry baby news

Dimebag Cry Baby Wah: Завдяки своєму камуфляжному стайлінгу і логотипу "CFH" (Cowboys From Hell - татуювання на плечі у Даймбег), нова іменна wah-педаль Dimebag Darrell Signature Crybaby® From Hell легко впізнавана, не правда ж? "Це справжній хот-род", як каже сам Даймбег. Педаль має розширений діапазон, так що Ви можете отримати як більш високе і яскраве звучання так і навпаки більш темне та низьке; 5-ти позиційний перемикач збоку дозволить вибрати потрібну центральну частоту; додаткова функція boost - для підсилення сигналу; та найголовніше стерео вихід  (який справжній «металхед» грає в один підсилювач?;-))індикатори включення / виключення педалі і окремо для boost режиму на задній панелі педалі. Одна з крутих особливостей – це те, що гума на контактній панелі замінена на спеціальне напилення для більшого зчеплення з ногою. Вона, справді, звучить по-злому та виглядає по-злому - вона готова до війни!

Переглянути у магазині

John Petrucci Cry Baby Wah: результат багаторічного пошуку свого wah звучання від легендарного прог-метал гітариста гурту Dream Theater. Протягом багатьох років Джон використовує рекову систему Cry Baby Rack Wah, в якій за допомогою точного налаштування великої кількості різних параметрів він знайшов своє звучання, що відображає його стиль і експресію. І ось недавно, Джон і інженер групи Dream Theater Річард Чицький, спільно з командою дизайнерів Cry Baby, вирішили повторити і поліпшити це звучання, тільки тепер в форматі звичайної педалі. Сам Джон характеризує її звучання як "масивне і агресивне, як голос у злого монстра, при цьому з відмінним діапазоном експресії - ідеально як для окремих нот, так і складних та важких акордів." Уже з фабрики педаль налаштована за смаком самого Джона Петруччі, модель JP95 оснащена усіма органами управління для точного налаштування потрібного звуку: гучністю для додавання гейну, добротністю Q для регулювання ширини фільтра, а також 6-смуговим еквалайзером для формування wah в діапазоні від 100Гц до 3.2кГц. Потрібно підлаштувати звучання за своїми особистими уподобаннями? Просто зніміть задню кришку - і вперед. John Petrucci Cry Baby Wah має крутий та водночас ефектний хромований стайлінг з логотипом JP.

Переглянути у магазині 

  

ДЖОКЕР В ВАШІЙ КОЛОДІ

wild cards cry baby pedals news

MC404 CAE Wah: Команди Custom Audio Electronics і Crybaby поставили за мету створити найбільш універсальну wah-педаль, використовуючи тільки високоякісні комплектуючі. Особливістю MC404 є наявність 2-х індукторів Fasel – червоного та жовтого, і як наслідок - двох ідеологічно різних звучань: з акцентом на верхній частотний діапазон і нижню середину. Тобто, ви з легкістю можете перемикатись між вінтажним та модерновим звуком. (ідеальний варіант, якщо ви гітарист в кавер бенді і вам потрібно за один сет грати в кардинально різних стилях.) Більш того, в педаль вбудована схемотехніка від бустера MXR MC-401 Boost / LineDriver. Перемикайте тип індуктора і активуйте бустер за допомогою бічних перемикачів на педалі. Яскраві світлодіоди з боків педалі допоможуть зорієнтуватись при грі на темній сцені а також в яскраві дні у фестивальних  умовах. MC-404 має пасивний байпасс (true hardwire bypass), надійний і довговічний CTS потенціометр, а також внутрішні регулювання чутливості і добротності "Q". 

Переглянути у магазині

Cry Baby 105Q Bass Wah: Думаю, Ви зараз здивувались не менше за нас, коли ми вперше експериментували з цією педаллю. Це було, можна сказати, невелике відкриття. З впевненістю завіряємо, що вона не тільки для бас гітари! (як і більшість продуктів від MXR, Way Huge, CAE - пробуйте та експериментуйте). Ця педаль має найглибше звучання та найширший робочий частотний діапазон, тому, якщо Ви гітарист, який шукає повне та низьке звучання з широким свіпом, зробіть для себе послугу та спробуйте цю педаль. В ній не використовується індуктор як в більшості wah-педалей, тому це звучання більше нагадує класичний envelope filter, який можна перевантажити зробивши звучання справді важким. Одна з крутих особливостей, які нам дуже сподобались – це функція автоматичного вимкнення при знятті ноги з педалі – робоча платформа переходить в свій початковий стан з відключенням ефекту. Незамінна річ для живих виступів. 

Переглянути у магазині 

  

ПОТРІБНО ЩОСЬ НЕВЕЛИКЕ?

Cry Baby mini news go small

Cry Baby® Mini Wah: ця педаль в два рази менше, ніж стандартна CryBaby, але по функціоналу не поступається жодній а в деякий навіть може бути набагато цікавіше своїх конкурентів. Всередині металевого корпусу розташований індуктор Fasel (доречі, італійського виробництва), та 3-позиційний перемикач, за допомогою якого можна вибрати різні типи звучання: low, vintage або modern (як у моделі CryBaby GCB95). Далі, в загальному, нічого не змінилось - true bypass перемикач і високоякісні роз'єми як на кожній CryBaby. Модель mini ідеально впишеться в будь-який педалборд і забезпечить неймовірну зручність і чудове звучання!  

Jimi Hendrix Cry Baby Mini Wah: Саме те, що Jimi Hendrix використовував wah-педалі стало наслідком появи великої кількість відомих, думаю, вже можна називати, навіть класичних звучань. Це змінило світ рок-музики назавжди. Новинка дозволяє отримати той легендарний звучання, яке Jimi створював за допомогою оригінального італійського девайса Thomas Organ. Основна перевага новинки - розмір. Jimi Hendrix Cry Baby Mini Wah! Цей малюк – має таке ж низьке та вінтажне звучання, як і його старший брат. До того ж (колекціонерам на озброєння) Jimi Hendrix Cry Baby Mini Wah - лімітований: і випущено всього 2500 педалей. 

Cry Baby Mini Bass Wah: обробка низькочастотного спектру цієї педалі вражає. Тому звучання цього ефекту можна порівняти з ревом мегалодони (якщо акули взагалі видають звуки ротом ;-)) або якого-небудь епічного розміру кита. Таке "квакання" гарантовано приверне аудиторію під час соло, про це не варто хвилюватися! Взагалі, використання wah-педалі з гітарою не завжди повинно бути в класичному вигляді. Ця педаль круто підійде для тих хто шукає оригінальні звуки для своєї музики. Видавайте космічні, синтезаторні звуки в парі з дилеєм або ревербератором. Для таких цілей 105QMini також більш ніж згодиться. Або ж, якщо ви просто великий фанат гри на гітарі через басовий підсилювач, або якщо ваша гітара має 18,5 струн, то ця педаль теж відмінно впишеться в педалборд і дозволить помітно відрізнитися від тисяч гітаристів більш потужним та сфокусованим звуком.

  

АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787