Міжнародний день музики: свято для кожного з нас!

01.10.2019

З музикою наше людство знайоме з давніх часів. На світі знайдеться небагато людей, які зовсім байдужі до музики. Це мистецтво має величезний потенціал і багатьом композиторам донині вдається виражати через неї не тільки стан своєї власної душі, але й передавати атмосферу навколишнього, повного почуттів і переживань складного внутрішнього світу взаємин людини і природи. Вона скрашує життя людей, змушує їх радіти і співпереживати, відкриваючи двері в прекрасний світ звуків і коливань наших власних струн душі.

World Music Day 2019Міжнародний день музики (International Music Day), що відзначається щорічно 1 жовтня, починаючи з 1975 року, був заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради (IMC) при ЮНЕСКО у швейцарському місті Лозанні.

Шановні колеги, музиканти і слухачі. Щиросердечно вітаємо Вас з професійним святом. Колектив компанії Acropolis цінує кожну хвилину Вашої важкої праці і той вагомий внесок у розвиток мистецтва, який ми разом втілюємо крок за кроком. Без Вашої підтримки і розуміння, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у сучасному музичному житті.

Щорічно, цей Всесвітній день, День прекрасного і дивовижного світу музичного мистецтва відзначається проведенням чудових концертів та концертних програм, за участю кращих художніх колективів, музикантів та артистів. Повсюдно звучать безцінні твори і шедеври, що стали надбанням світової музичної культури. Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів їх авторів, але і заглянути в наше майбутнє, відчути автентичність цього моменту.

Тож цього дня, ми раді поділитись сторінкою Instagram, де кожен зможе знайти новинки продукції, спеціальні пропозиції, приймати участь у розіграшах, а також слідкувати за найгучнішою подією осені - Український Музичний Ярмарок 2019!

З Міжнародним днем музики!

acropolis_music_gear