Musikmesse 2018: Гібридна ударна установка G9 від GEWA

13.04.2018

В рамках міжнародної виставки музичних інструментів Musikmesse 2018, що відбувалась у Франкфурті, компанія GEWA презентувала черговий сенсаційний екземпляр з унікальним функціоналом − гібридну ударну установку G9. Насамперед, заслугою компанії GEWA стала цілковита відповідальність за розробку модуля (відомого як "Drum Workstation G9") e-cymbals, сенсорів та програмного забезпечення.

GEWAdrumworkstation-G9.jpg

G9 представляє абсолютно нову концепцію цифрових барабанів, з функціональним 10-дюймовим сенсорним модулем, що обладнаний інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та 4 кнопками управління, які надають користувачеві швидкий доступ до найважливіших параметрів налаштування під час виконання.

Багатоканальний дизайн гібридної ударної установки G9 дозволяє окремо контролювати звукові параметри, тригерні сигнали та новий Direct Touch Interface (DTI). В результаті чого, безліч різноманітних процесів може виконуватись одночасно всього протягом декількох секунд. 128 Гб вбудованої пам'яті дає користувачам достатньо місця для зберігання великої кількості звуків, що можна безпосередньо завантажити з нової Cloud GEWA Electronics у Sound Store. 4 Гб флеш-пам'яті також доступні для швидкого доступу до попередніх налаштувань. Бездротова передача даних через Wi-Fi та Bluetooth дає G9 широкий спектр можливостей підключення, що відповідає найсучаснішим вимогам. Інтерфейси, такі як ASIO, USB 3.10 та XLR-вихід, що ще більше розширюють межі можливостей GEWA Drum Workstation G9.

gewag9.jpg

Окремим інноваційним елементом установки G9 являється високоякісний тригер, що гарантує виявлення позиції удару з кроком у міліметр. Реалістичні характеристики звуку передаються за допомогою 3D семплів, що демонструють досягнення грандіозного рівня динаміки, завдяки досконалому запису у всесвітньо відомій берлінській студії "Funkhaus". Оскільки звукодобування спирається на записи справжніх звуків, то цей унікальний екземпляр, безперечно, може також виконувати роль акустичної барабанної установки

Слідкуйте за оновленнями щодо появи новинок бренду GEWA на Acropolis . ua