Найлегший спосіб навчитись грати на фортепіано без вчителів та репетиторів

02.05.2018piano1.png"Гра на музичному інструменті відкриває двері у новий вимір життя, 

про існування якого багато хто з нас зовсім забув"


vinepiano.png

Навряд чи хтось заперечить: є щось надзвичайно привабливе в тому, щоб відкласти всі існуючі буденні справи  й торкнутися пальцями, розумом і серцем того, що не має стосунку до соцмереж чи емейлів. 

Це можна назвати "детоксикацією від сучасності". Лише уявіть, як увечері Ви запалите свічки, наллєте собі келих вина і візьметесь за гру: іншими словами, це практика hygge (данське слово, що означає "домашній затишок, комфортну й приємну атмосферу"), художнє самовдосконалення і психологічна самодопомога в одному флаконі. й торкнутися пальцями, розумом і серцем того, що не має стосунку до соцмереж чи емейлів. 

Доведено, що опанування або відновлення такої навички, як гра на фортепіано, корисне для розуму. За дослідженням науковців з Техаського університету, "дозвілля, яке потребує розумової напруги" оновлює механізми роботи сірої речовини і робить наш мозок "ніби молодшим".

З ексклюзивною технологією lighting key опанувати гру на фортепіано стало як ніколи легко та цікаво. Клавішні інструменти з такою технологією покликані допомогти Вам нарешті реалізувати те бажання, на яке ніколи не знаходилося часу чи можливості. Клавіатура, що світиться, дозволяє крок-за кроком самостійно опановувати виконання улюблених композицій, використовуючи для цього послідовні уроки, що інтегровані в інструменти, не потребуючи при цьому жодної допомоги вчителів чи репетиторів.


Більше інформації про технологію lighted keys у наші статті

lighted-casio.jpg


Безумовно, у будь-якому творі є технічно складні місця, які можна відпрацювати, граючи сам твір. Старанно працюйте над улюбленими фрагментами, і, врешті решт, ви опануєте усі потрібні навички. Отже, в першу чергу, обирайте композицію для душі і вчіться, граючи музику, а не звукоряди чи арпеджіо. 

notes1.jpg


Принцип візуалізації, який пропонує технологія lighting key з клавішами, що світяться базується на визначених принципах музичної освіти, і буде особливо актуальною для дітей, для яких візуальне сприйняття відіграє дуже велику роль, а також і для всіх, хто просто бажає самостійно навчитися грати на фортепіано. Безперечно, натискати на клавіші, що світяться все-таки набагато легше, аніж слухати цілий курслекцій на тему гри на фортепіано.


Переглянути, порівняти та купити інструменти серії lighted keys Ви можете у нашому каталозі