(050) 884-15-34
(093) 955-15-92
Передзвоніть мені
обране
кошик
вхід
Каталог товарів

Нові моделі цифрових фортепіано GEWA

33.jpg
Ми з радістю представляємо Вам нові моделі цифрових фортепіано GEWA серій DP та UP.

Абсолютно усі фортепіано GEWA повністю створені та зібрані в Німеччині.

Усього доступно п’ять різних варіацій: моделі DP (Digital Piano), UP (Upright Piano), а також Upright Piano с дерев’яною клавіатурою (WK UP).


Звук
Спеціально для GEWA Piano в студії в Гамбурзі, що оснащена найбільш високоякісним обладнанням, був ретельно оцифрований унікальний концертний рояль Steinway D-274. На кожну ноту припадає по 6 шарів семплів високого розширення, кожен з яких записаний «безшовним» методом, що гарантує чисте, природнє звучання без жодних спотворень звуку під час виконання.
11.jpg
Клавіатура
Характерною рисою всіх інструментів GEWA Piano є відкалібрована молоточкова клавіатура високої чіткості «Concert pianist» з 3-ма сенсорами, що надає відчуття гри на традиційному акустичному фортепіано. Виготовлена компанією FATAR, лідируючим виробником фортепіанних клавіатур. Покриття клавіатури імітує слонову кістку, надаючи вражаючі тактильні відчуття, та сприяє комфортній грі навіть протягом тривалого часу.
22.jpg
Особливості
Також в фортепіано GEWA доступно більше 30 різних тембрів, серед яких еталонні рояльні звуки, традиційне домашнє піаніно, класичні електропіано, органи, струнні, хори, баси та синтезаторні звуки для різноманітних музичних стилів.

Ви можете об’єднувати ці тембри в різних комбінаціях, розділяти клавіатуру, грати ансамблем в 4 руки, а також записувати власні твори за допомогою 8-трекового секвенсора.
2 незалежні ефект-блоки, симулятор підсилювачів, 4 типи реверберації - усі ефекти досить гнучкі в налаштуваннях та легко комбінуються з наявними тембрами.
З технологією VSRC Ви зможете відчути навіть вібрації клавіатури та зміни резонансу всередині деки, оскільки усі семпли містять повне затухання кожної струни в кожному шарі.
Крім того, 8Gb пам’яті в кожному інструменті дозволяють зберегти величезну кількість звукових семплів високої якості, чого не було раніше.
За допомогою USB-роз’єму, AUX in та технології Bluetooth Ви можете відтворювати аудіо-контент з Вашого смартфона чи плеєра через вбудовану акустичну систему.