(050) 884-15-34
(093) 955-15-92
Передзвоніть мені
обране
кошик
вхід
Каталог товарів

Нові стандарти в акустичних гітарах Sigma Modern Series

Нова серія акустичних гітар “Sigma Modern” втілює у себе найкращі традиції компанії та відкриває нову сторінку гітар з глибокою історією: досконалі інструменти світового рівня з неповторним звучанням та максимальним комфортом гри.
Акустичні гітари Sigma Guitars Modern Series
Чергова лінійка з гордістю презентує сучасні акустичні гітари з формою корпуса Grand OM та широким вибором екзотичних порід дерева, причому, без захмарних цін. Саме відбірна деревна та багаторічний досвід компанії “Sigma Guitars”, яка прислухається й враховує думку музикантів, створили ідеальну серію гітар, що забезпечує зручність та легкість гри без втрати будь-яких якісних звукових характеристик, які Ви можете асоціювати із звучанням акустичної гітари з глибоким корпусом.

Modern Series Sigma GuitarsЦікавий факт, що створення модельного ряду Modern Series з нових, екзотичних порід дерева спровокувала резонансна екологічна ситуація. У 2017 році СІТЕС (The Convention on International Trade in Endangered Species of Wild Fauna and Flora) розпочала строгий контроль за імпортом та експортом палісандра (Rose Wood), тому усі гравці на ринку гітар тепер змушені шукати альтернативні варіанти. І саме у цей момент компанія "Sigma Guitars" приймає виклик, переосмисливши власні смаки й упередження в традиціях виготовлення гітар, і переходить тонку грань між тим щоб залишитись у минулому або ж зробити рішучий крок в історії акустичної гітари.

Використання нових порід дерев з одного боку може здатись як компроміс між виробниками та контролюючими органами, проте "Sigma Guitars" у цій ситуації побачили унікальну можливість і вийшли на абсолютно новий рівень, представивши світу "Sigma Modern Series". Саме ця серія перегортає сторінку історії і порушує усі стереотипи, виводячи на ринок абсолютно нові поєднання деревини. Також гітаристи, які вже знайомі з акустичними гітарами “Sigma Guitars” могли помітити, що у назві всіх попередніх моделей з’явився “+”. Власне це пов’язано з новим законом про експорт / імпорт палісандра, тож усі елементи де використовувалось рожеве дерево сьогодні замінено на аналоги.

Усі матеріали, що використовуються в сучасній серії “Sigma Guitars” справляють приємне враження, адже деревина володіє чудовими акустичними характеристиками, а також приносить максимальне естетичне задоволення. Для виготовлення застосовують відбірне дерево: чорне дерево макассар, австралійське чорне дерево, коа, зірикот, грецький горіх, альпійська ялина, тілія та багато інших. Такі елементи гітари як накладка грифа й струнотримач до екологічної ситуації виготовлялись з індійського палісандра, сьогодні ж цю деревину замінили на матеріал мікарта, а в дорожчих моделях зустрічаємо цільне чорне дерево. Поєднання нових матеріалів першочергово вбачає збереження найкращих традицій звучання гітар Sigma, проте вони внесли новий тембральний окрас, який дозволяє кожному музиканту досягти потрібне звучання для найрізноманітніших технік гри.

Акустична гітара Sigma SGBCE-5+ LIMITEDТрадиційно верхня дека акустичних гітар Sigma виготовляється лише з цільної деревини ялини. У Modern Series ми зустрічаємо як класичну ситхінську ялину (Solid Sitka Spruce), так і альпійську ялину. Така деревина чудово резонує на середніх частотах, що є основою гітарного звуку, і надає інструменту чудовий відклик. Ялина злегка пом’якшує звучання, що у поєднанні з різноманітними варіаціями деревини для корпуса та грифа модельний ряд пропонує найрізноманітніший характер звуку.

Форма корпуса у всіх гітар нової лінійки – Grand OM з вирізом для комфортного доступу до верхніх ладів. Така форма зберігає глибокий та широкий характер звуку, який притаманний гітарам з корпусом Dreadnought, а також поєднує зручність та виразне звучання кожної ноти, що пропонує форма корпуса Auditorium. В залежності від моделі гітари корпус виготовляється як з цільної, так і з ламінованої деревини. Цікавий симбіоз корпусів разом з широким вибором деревини, про які згадувалось вище, дозволяють кожному музиканту отримати саме те звучання, яке максимально точно підійде для реалізації усіх творчих задумів. Гриф виготовляється з червоного дерева, що забезпечує чудовий сустейн, а також таке дерево є досить міцним, тому під навантаженням струн поводить себе стабільно. Верхній і нижній поріжок виготовляється з кістки, причому нижній поріжок виготовлений з компенсацією мензури і чудово передає резонанс на топ гітари. Усі гітари обладнані литою кілковою механікою “Grover”. 

Зовнішній вигляд акустичних гітар Modern Series заворожує з першого погляду. Перш за все, це унікальні волокна екзотичної деревини, які під ультратонким шаром UV-лаку або ж PU-лаку відкривають себе у повній красі. Окантовка корпуса, перлова інкрустація ладів та розетка Abalone придають витонченого вигляду, тому гітара привабливо виглядатиме на відео або ж під час живих виступів.  
Гітари Sigma Modern Series

І звісно це ще не все, адже "Sigma Guitars" завжди прагне кращого для своїх фанів. Саме тому нові гітари Modern Series оснащені електронікою Fishman Flex Plus. Електроніка від Fishman сьогодні не має альтернативи на ринку електроакустичних гітар, адже забезпечує ідеальне звукозняття та придає багатого тембрального окрасу. Окрім якісного звучання преампи Fishman пропонують комфортне й інтуїтивне управління, тому можна оперативно корегувати Ваш саунд. 
 


З історії бренду: Наприкінці 1960-х ситуація для американських виробників гітар стала складною: гітари, вироблені в Японії, виглядали дуже схожими на американські гітари, презентуючи набагато нижчий ціновий діапазон. Ці гітари різко почали загрожували домінуючим становищем американських виробників на ринку, і кілька американських компаній відповідним чином відреагували на цю ситуацію: вони не вжили жодних юридичних заходів, а почали контратаку. Саме тоді компанією Martin було створено бренд "Sigma guitars".

Дочірній бренд “Sigma Guitars” бере свій початок з 1970 року і з того часу завоював чудову репутацію серед музикантів. Гітари з відбірної деревини та використанням запатентованих технологій компанії Martin відкрили світу ідеальні інструменти з дивовижною якістю звучання та помірними цінами. Компанія “Sigma” приділяє особливу увагу на кожному етапі виробництва, а кваліфікований персонал не лише вкладає душу в кожен елемент інструмента, а й проводить безліч тестувань спільно з найвідомішими музикантами у світі. Саме тому акустичні гітари “Sigma” отримали велику прихильність у світі і сьогодні впевнено завойовують ринок України та країн СНД.
Отже, якщо ж Ви вирішили придбати акустичну гітару професійного рівня, але Вас бентежить висока ціна на цю категорію інструментів – не переймайтесь. Адже разом з "Sigma Guitars" Ви знайдете для себе ідеальний інструмент, який відповідатиме усім Вашим вимогам та радуватиме як Вас, так і Ваших слухачів!

Бажаєте переконатись? Тоді знайомтесь з новими гітарами Sigma Modern Series! А також, завантажуйте новий каталог Sigma Guitars 2019