Основні відмінності цифрових фортепіано PRIVIA і CELVIANO бренду CASIO

26.04.2018

Класичне акустичне фортепіано - це досить дороге задоволення, яке не кожен музикант здатен дозволити собі. Однак, завдяки стрімкому розвитку сучасних технологій, існуючі цифрові фортепіано за своїми звуковим характеристиками починають впевнено конкурувати з акустичними інструментами. Серед усього асортименту цих музичних інструментів особливе місце займає продукція відомого бренду CASIO.

Завдяки технології AiR Sound Source, що розшифровується як «Акустичний інтелектуальний резонатор», позначається новий спосіб багатовимірного звучання, розробленого компанією CASIO. Цей новий метод генерації звуків у поєднанні з іншими інноваціями утворює ядро нової технології, що застосовується у цифрових фортепіано. Результат її застосування - неперевершене, абсолютно автентичне цифрове відтворення зі звучанням концертного рояля.

Цифрові фортепіано цієї марки представлені у широкій різноманітності, через що деякі покупці заходять в глухий кут при виборі інструменту, відповідного до ціни та звукових параметрів. З метою спрощення пошуку відповідної моделі, пропонуємо ознайомитися з популярними серіями цифрових піаніно CASIO - Privia і Celviano.

PRIVIA

Цифрові фортепіано, які входять в цей модельний ряд, є найбільш популярними і затребуваними серед покупців. Це обумовлено тим, що при наявності високого рівня акустичних характеристик, такі пристрої мають порівняно низьку вартість. Усі моделі цифрових піаніно CASIO серії Privia обладнані приємною на дотик клавіатурою, що вирізняється матовим покриттям під слонову кістку і чорне дерево. У всіх моделях CASIO Privia використовується технологія молоточкової клавіатури, сконструйованої за технологією Tri-Sensor II. Вона складається з 88 клавіш, має 3 рівня чутливості.

CELVIANO

Celviano.jpg

Цифрові фортепіано Celviano, безумовно, вражають своїм звучанням. Всі ноти звучать так, наче видобуваються клавішами дорогого акустичного рояля. Музичні інструменти серії Celviano за якістю значно перевершують інструменти з модельного ряду Privia. Електронні фортепіано Celviano мають збільшені розміри (43 см), саме тому забезпечують ще більшу глибину звучання, наближену до звучання акустичного інструменту. Механізм клавіатури інструментів: зважений, молоточковий Tri-Sensor II. Клавіші аналогічно мають матове покриття під слонову кістку і чорне дерево. 

Отримати більш детальну інформацію про цьогорічну новинку CASIO CELVIANO AP470, порівняти з іншими моделями Ви можете у статті

Отже, можна підсумувати наступне: якщо потрібен недорогий музичний інструмент з трьома педалями, слід звертати увагу на моделі Privia PX-160, PX-760 або Celviano AP-260. Безумовно, за якістю звучання AP-260 і PX-760 перевершують 160-ю модель, оскільки в них динаміки вбудовані в дерев'яний корпус, що покращує звукові характеристики піаніно. Крім цього, AP-260 в свою чергу перевершує модель РХ-760, оскільки AP-260 має більший розмір корпусу. Інструменти серії Celviano, безперечно, кращі за звучанням ніж Privia. Однак, якщо інструмент буде купуватися для невеликого приміщення, то без сумніву компактні інструменти серії Privia можуть стати найкращим вибором. Якщо ж для вас важлива наявність функціоналу синтезатора в музичному інструменті, слід звертати увагу на моделі PX-360, PX-560 або AP-650. Різниця між цими трьома моделями полягає в тому, що AP-650 - стаціонарне корпусне піаніно з глибиною 43 см і 4-ма потужними динаміками. Моделі AP-470 і PX-860 підійдуть для тих, кому потрібен функціональний музичний інструмент з потужнішою акустичною системою. Моделі схожі по набору функцій і режимів, але відрізняються за розмірами і, відповідно, акустичними властивостями звуку. AP-470 має збільшені розміри корпусу, тому забезпечує більш насичене і глибше звучання, ніж PX-860.

Переглянути моделі Privia, Celviano, а також інші серії бренду CASIO, а також купити Ви можете у нашому каталозі