Вітаємо з Великодніми святами!

26.04.2019

Колектив компанії Acropolis щиро вітає усіх з прийдешніми Великодніми святами. Бажаємо вірити і сподіватися, мріяти і жити з любов'ю в серці, цінувати життя і з світлими думками зустрічати кожен новий день. Нехай на душі буде тепло й спокійно, над головою - мирне небо, а поруч - улюблені і вірні люди. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість у кожну домівку!

Щоб ніжний аромат великодніх пасок, яскраві розписи пасхальних яєць, дзвінкий сміх і світлі посмішки близьких наповнили цей день справжнім дивом і прекрасним настроєм.

В свято Пасхи дозвольте собі трішки відпочити й поринути в океан світлих думок і відвертого спілкування. Не поспішайте жити, насолоджуйтеся кожним моментом у теплому колі близьких та даріть своєму оточенню радість. Прагніть робити добро, жити по совісті, щиро любити, прощати образи і безглузді слова, постійно йти вперед і бачити в людях тільки хороше.

З Великоднем! Acropolis

У ці світлі дні дозвольте побажати Вам чистих і щирих емоцій, які роблять людей і світ яскравішими, добрішими та щасливими. Посміхайтеся, йдіть назустріч новому, не втрачайте віри у казку, любіть і дозвольте іншим любити вас. Зі святом Вас, дорогі колеги!


Також нагадуємо про зміни робочого графіка у святкові дні: 

26.04 - 09:00 - 14:00
29.04 / 01.05 - вихідні дні 

Easter 2019 Acropolis

Тож зустрінемось з Вами 2 травня! І не забуваємо, що замовлення завжди можна залишити на сайті Acropolis.ua або ж у дилерському кабінеті, а ми у свою чергу після свят оперативно зв'яжемось з Вами!