Бренд: Sonor

Сонор - виробник барабанних установок і комплектуючого обладнання до них. Заснована в 1875 р. Йохансоном Лінком. Продукція фірми славиться високою якістю, сучасним дизайном і доступна для придбання в усьому світі.
Зміст

Історія компанії

Компанія була заснована в 1875 році Йохансоном Лінком, токарем. Йоханнес почав виробництво військових барабанів і мембран. Протягом наступних 25 років, завод у Вайсенфельсі збільшив кількість виробленої продукції. До 1900 року, компанія виробляла повний набір високоякісних ударних інструментів. Каталог 1899 пропонує литаври, малі барабани та інші інструменти, в яких були реалізовані нові ідеї виробництва.

Йоханнес помер в 1914 році, його змінив син Отто. Протягом 36 років він керував компанією в в Вайсенфельсі.

Цікаво, що ситуацію в компанії зробила можливою саме інша кар'єра Отто. Крім керівника фабрики, він був почесним консулом Швеції. У 1946 році син Отто, Хорст, вирішив переїхати з контрольованого Росією сектору Німеччини, тому що росіяни заарештовували колишніх офіцерів і відправляли їх у в'язниці Східної Сибіру. Він переїхав до британський сектор, де придбав занедбаний барак британської армії, в якому почав виробництво перший завод Sonor в Західній Німеччині. Там виробляли барабанні мембрани.
Модельний ряд
Серія Force

    Модель Force 3000 - спочатку моделі вироблялися в Німеччині до 3001 серії, а потім у Китаї. Ця серія барабанів дозволила представити продукцію Сонора на ринку музичних інструментів і набула великої популярності в багатьох країнах світу. Особливості моделі: корпус з скандинавської берези, унікальний спосіб нанесення лаку високої якості. Коли виробництво переїхало на Далекий Схід, він потрапив у «бюджетну» лінію (лінію споживчих можливостей).
    Модель Force 507 є дешевим модельним рядом Сонора і призначена для початківців. Однак відома своєю надійністю і якісним звучанням. Вона має 9-шаровий корпус з липи та обладнання низького класу, щодо інших серій груп.
    'Модель Force_1007: 9-шаровий корпус з липи.
    'Модель Force_2007: 9-шаровий корпус з берези.
    Модель Force_3007 є групою моделей Сонора високого класу, з 9-шаровим корпусом з клена.

Інші серії

    Серія S Classix характеризується тонким корпусом з перехресним укладенням шарів зі скандинавської берези. Серія S Classix буває з корпусом обробленим шпоном чорного дерева, волоського горіха, палісандра або клена. Надається покриття 2-х видів: прозорий матовий лак, або непрозорий акриловий пластик.
    Серія Delite зроблено з дуже тонкої оболонки з клена, що відображається на малій вазі барабанів і унікальному звучанні.
    Серія SQ2ето установка високого класу, в яку входить великий спектр барабанів різного діаметру з унікальним дизайном.

АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787