Сортувати по:
БЛОГ НОВИНИ
 • Новий Blackstar на NAMM show 2014

  Новий Blackstar на NAMM show 2014

  17.01.2014
  23-го січня пройде найбільша музична виставка NAMM show 2014. У цьому коду компанія Blackstar представить свою чергову нову разроботках. Поки про новинку нічого не відомо, але в мережі з'явився ролик - тизер новинки.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Фотозвіт з презентації підсилювачів Orange у Львові

  Фотозвіт з презентації підсилювачів Orange у Львові

  27.12.2013
  Висловлюємо величезну подяку усім хто завітав на нашу презентацію. 15 грудня 2013 року гітаристи і бас- гітаристи Львова мали можливість познайомитися і власноруч спробувати «hi-end» підсилення легендарного бренду ORANGE.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Guitars Paradise Evening

  Guitars Paradise Evening

  03.12.2013
  Друзі, 1 грудня, у місті Миколаєві магазин Музичний Свiт, спільно з компанією Acropolis і клубом Рок Хата провели зустріч Guitars Paradise Evening. На цій зустрічі пройшла презентація гітар VGS Guitars а також підсилювачів всесвітньо відомих брендів, таких як Orange і Blackstar . Після самої презентації музиканти мали можливість особисто спробувати музичні інструменти та підсилювачі, а також взяти участь в джемі .
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • ХІ відкритий дитячий музичний конкурс пам’яті П.І.Чайковського

  ХІ відкритий дитячий музичний конкурс пам’яті П.І.Чайковського

  15.11.2013
  У місті Кам'янка Черкаської області з 4 по 6 листопада відбувся ХІ -й відкритий дитячий музичний конкурс пам’яті П.І.Чайковського. Саме сюди впродовж 28 років композитор приїздив і створював більшість своїх шедеврів. XІ відкритий дитячий музичний конкурс був присвячений 100-річчю заснування Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Інноваційні компактні педалі серії LT

  Інноваційні компактні педалі серії LT

  14.11.2013
  Визнані в усьому світі педалі Blackstar серії HT – одна з ключових частин успіху компанії та основа звучання багатьох як професійних музикантів так і початківців.Тепер ми з радістю презентуємо Вам новий продукт компанії Blackstar - інноваційні компактні педалі серії LT. Boost, Drive, Dist, Metal і Dual – усім відома лінійка якісних студійних ефектів тепер в компактному форматі.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Зустрічайте новинку від Blackstar!

  Зустрічайте новинку від Blackstar!

  14.11.2013
  З радістю повідомляємо Вас що нова серія гітарних підсилювачів Blackstar HT METAL уже в Україні. Незважаючи на надзвичайно потужне безкомпромісне щільне справжнє лампове звучання та унікальний зовнішній вигляд, серія HT METAL створена на основі популярних та уже визнаних в усьому світі лінійок HT-1, HT-5 і Venue. Поєднання, яке необхідне сучасному гітаристу виключно для важкої музики.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Український музичний ярмарок 2013

  Український музичний ярмарок 2013

  09.10.2013
  Компанія Акрополіс щорічно приймає участь у одній з найбільших подій в музичному світі України – виставці «Український музичний ярмарок». Не став винятком і 2013 рік. Колектив компанії традиційно радує відвідувачів розкішними експозиціями, презентаціями новинок і масою цікавих музичних інструментів та звукового обладнання.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Фотозвіт з концерту

  Фотозвіт з концерту

  07.08.2013
  Висловлюємо величезну подяку усім хто завітав на наше свято, 8-у річницю від заснування магазину «8 Нота». Ми були приємно здивовані побачити наскільки великою стала «сім'я 8-ї Ноти» за цих 8 років. Особливо вдячні клубу Gas Station, який так тепло прийняв усіх гостей у себе. Звукорежисерам та робітникам сцени, які виконали свою роботу на вищому рівні та допомогли провести презентації ударних Drumcraft, тарілок Meinl та підсилювачів Blackstar. Усі присутні...
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • HOHNER A+Advantage

  HOHNER A+Advantage

  01.08.2013
  HOHNER A+ Advantage - це 38 технічних рішень, в основі яких лежить багаторічний досвід спеціалістів Hohner. Мета A+Advantage - покращення найважливіших технологій гітаробудування для створення інструменту нового стандарту. Ці технології, на відміну від конкурентів, направленні на покращення функціональних та звукових властивостей продукції, а не для створення яскравого вигляду. Розробка та впровадження концепції A+ Advantageтривала більше 3-х років Концепція A+ Advantage була...
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Класичні гітари Virginia

  Класичні гітари Virginia

  27.06.2013
  Увага! Новий бренд класичних гітар Virginia уже на Україні. Молодий та перспективний американський бренд Virginia, який тільки починає свій шлях займається виготовленням ексклюзивних класичних гітар ручної роботи, які крім хорошого звучання вирізняються неперевершеним зовнішнім виглядом. За декілька років існування, компанія Virginia розвинулась до того, що займає вагому позицію та з легкістю конкурує на ринку США, оскільки інструменти з самого початку створені саме для нього....
  ДЕТАЛЬНІШЕ


АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787