Сортувати по:
БЛОГ НОВИНИ
 • Нові стандарти в акустичних гітарах Sigma Modern Series

  Нові стандарти в акустичних гітарах Sigma Modern Series

  14.03.2019
  Нова серія акустичних гітар “Sigma Modern” втілює у себе найкращі традиції компанії та відкриває нову сторінку гітар з глибокою історією: досконалі інструменти світового рівня з неповторним звучанням та максимальним комфортом гри.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Пам'ятаємо Джима Данлопа, засновника Dunlop Manufacturing

  Пам'ятаємо Джима Данлопа, засновника Dunlop Manufacturing

  08.02.2019
  Помер Джим Данлоп, засновник Dunlop Manufacturing і новатор в виробництві медіаторів, каподастрів та інших гітарних аксесуарів. Йому було 82 роки.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Eugene Rousseau - мундштуки від майстра і віртуоза

  Eugene Rousseau - мундштуки від майстра і віртуоза

  01.02.2019
  Мундштуки створені артистом-саксофоністом і майстром-педагогом професором Юджином Руссо, який працював як викладача більше 30 років в Університеті Індіани. Є почесним професором Пражської консерваторії, президентом північно-американської асоціації саксофоністів, консультантом і розробником саксофонів в корпорації Yamaha.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Український музичний ярмарок-2018

  Український музичний ярмарок-2018

  05.11.2018
  11-13 жовтня у приміщенні виставкового комплексу ACCO International пройшла спеціалізована виставка «Український музичний ярмарок-2018», яка засвідчила подальший розвиток музичної індустрії на теренах України.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Ексклюзивне інтерв'ю з Marcus King

  Ексклюзивне інтерв'ю з Marcus King

  Marcus King ділиться своїм музичним бекграундом та концепцією нового альбому, а також розповідає про обладнання , яким користується для реалізації своєї творчості.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Як визначити вокальний діапазон

  Як визначити вокальний діапазон

  07.08.2018
  Дізнатись діапазон власного голосу буде корисним для кожного музиканта. Мова йде не тільки про вокалістів, але й про всіх людей, що займаються музикою - композитори, гітаристи, піаністи . Знання діапазону голосу допомагає писати музику в комфортних тональностях, а також переробляти вокальні партії таким чином, щоб не перенапружувати голосові зв'язки.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • "Темна сторона"культових музичних альбомів

  "Темна сторона"культових музичних альбомів

  25.07.2018
  Дуже часто при згадці про будь-яку музичну групу першими асоціаціями стають обкладинки їхніх платівок. Оформлення культових альбомів, знайоме практично кожному, хто цікавиться музикою, проте, художник під псевдонімом Harvezt не зупинився на цьому і пішов далі, фантазуючи на дану тематику, що невдовзі було представлено у експозиції "Темна сторона обкладинок"(The Dark Side of Covers), яка ілюструє культові обкладинки, з іншого ракурсу.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Найпопулярніші акорди: які акорди найчастіше використовують у музиці?

  Найпопулярніші акорди: які акорди найчастіше використовують у музиці?

  24.07.2018
  Дослідником HookTheory Дейвом Карлтоном було проаналізовано 1 300 відомих композицій з метою виявити найпопулярніші акорди в сучасній музиці. Дослідник відзначає, що хотів не тільки зібрати статистику про частоту застосування різних акордів , але і з'ясувати «відносини» між акордами та тональностями - які найчастіше використовуються разом.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • 5 найоригінальніших модифікацій ударної установки

  5 найоригінальніших модифікацій ударної установки

  16.07.2018
  Здавалося б, ударна установка - настільки звична річ, що незвичайних варіантів її втілення просто не існує. Проте, як виявилося, у світі знаходяться винахідники, які намагаються переосмислити цей інструмент на новий лад.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Полювання на таланти: Хто наступний?

  Полювання на таланти: Хто наступний?

  27.06.2018
  Компанія Blackstar невпинно полює на таланти, найяскравіші з яких, отримують ґрунтовну підтримку та можливості подальшої співпраці. У такий спосіб компанія здійснює свій внесок не лише у вдосконалення звукового обладнання, але й у розвиток музичної культури загалом. Blackstar також "вирощує" нові таланти на власній навчальній платформі Blackstar Potential.
  ДЕТАЛЬНІШЕ