Сортувати по:
БЛОГ НОВИНИ
 • 5 найоригінальніших модифікацій ударної установки

  5 найоригінальніших модифікацій ударної установки

  16.07.2018
  Здавалося б, ударна установка - настільки звична річ, що незвичайних варіантів її втілення просто не існує. Проте, як виявилося, у світі знаходяться винахідники, які намагаються переосмислити цей інструмент на новий лад.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Полювання на таланти: Хто наступний?

  Полювання на таланти: Хто наступний?

  27.06.2018
  Компанія Blackstar невпинно полює на таланти, найяскравіші з яких, отримують ґрунтовну підтримку та можливості подальшої співпраці. У такий спосіб компанія здійснює свій внесок не лише у вдосконалення звукового обладнання, але й у розвиток музичної культури загалом. Blackstar також "вирощує" нові таланти на власній навчальній платформі Blackstar Potential.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • 1000 € для переможців INSTAGRAM конкурсу від HOHNER

  1000 € для переможців INSTAGRAM конкурсу від HOHNER

  21.06.2018
  Тепер у кожного власника інструменту HOHNER з’явилась можливість поділитися зі світом своїми талантами: оригінальністю інструменту, унікальністю стилю гри чи навіть улюбленим неординарним місцем, де можна грати.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Нова стратегія CASIO в Україні

  Нова стратегія CASIO в Україні

  11.06.2018
  Спільними зусиллями ACROPOLIS та CASIO Music Europe було проведено презентацію музичних інструментів бренду CASIO, ключовим експонатом якої, стала нова серія синтезаторів CT-X. Окрім цього, під прицілом опинилися цифорові фортепіано Grand Hybrid, Privia та Celviano.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • 4 лайфхаки для гітаристів: ноти VS таби

  4 лайфхаки для гітаристів: ноти VS таби

  24.05.2018
  Вміння читати нотну грамоту і табулатуру значно розширює спектр можливостей гри на на гітарі, а також сприяє досягненню гармонії, в процесі спільного виконання композицій з іншими музикантами. Наш довідник допоможе Вам швидко опанувати базові принципи нотної грамоти
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • 50-ий ювілей легендарного ORANGE коментує засновник Cliff Cooper

  50-ий ювілей легендарного ORANGE коментує засновник Cliff Cooper

  22.05.2018
  Цього року, бренд ORANGE святкує своє 50-річчя, його засновник і виконавчий директор Кліфф Купер ділиться своїми думками з цього приводу
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Володар GRAMMY AWARD Cory Henry презентував нову серію CT-X від CASIO

  Володар GRAMMY AWARD Cory Henry презентував нову серію CT-X від CASIO

  15.05.2018
  Американський піаніст та виконавець jazz, funk Cory Henry, талант якого вже було оцінено нагородою Grammy був запрошений компанією CASIO для офіційного запуску своєї нової лінійки синтезаторів CT-X на Frankfurt Musikmesse.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • MusicRadar коментує оновлення легендарної лінійки Blackstar HT Venue MKI

  MusicRadar коментує оновлення легендарної лінійки Blackstar HT Venue MKI

  04.05.2018
  Blackstar Amplification ніколи не була компанією, що відпочиває десь на лаві запасних. Саме тому, після майже трьох років напружених досліджень та розробок Blackstar сміливо реалізовує гучне оновлення найпопулярнішої HT-Venue серії Blackstar, у новій HT Venue Mark II
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Найлегший спосіб навчитись грати на фортепіано без вчителів та репетиторів

  Найлегший спосіб навчитись грати на фортепіано без вчителів та репетиторів

  02.05.2018
  Навряд чи хтось заперечить: є щось надзвичайно привабливе в тому, щоб відкласти всі існуючі буденні справи й торкнутися пальцями, розумом і серцем того, що не має стосунку до соцмереж чи емейлів.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Musikmesse 2018: Новинки бренду JOYO

  Musikmesse 2018: Новинки бренду JOYO

  27.04.2018
  Цьогоріч, бренд JOYO став учасником MusikMesse 2018 з 11-14 квітня. Як провідна китайська компанія, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та виробництві електроакустичних музичних інструментів. І, безперечно, бренду JOYO вдалось добився плідних результатів під час цієї виставки.
  ДЕТАЛЬНІШЕ


АКРОПОЛІС

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КОНТАКТИ

м.Львів, вул. Залізнична, 18
тел. +38 032 239 5281
+38 050 884 1534
+38 063 015 5787