Сортувати по:
БЛОГ НОВИНИ
 • Casio PX-S: найкомпактніші клавішні з розумним дизайном

  Casio PX-S: найкомпактніші клавішні з розумним дизайном

  02.05.2019
  Якщо ж Ваші пальці постійно на пульсі новин з світу цифрових фортепіано та синтезаторів, то точно не могли пропустити останній реліз компанії Casio – нова серія, яка в народі вже отримала назву як “world's slimmest grand piano” (найтонше фортепіано у світі).
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Вітаємо з Великодніми святами!

  Вітаємо з Великодніми святами!

  26.04.2019
  Колектив компанії Acropolis щиро вітає усіх з прийдешніми Великодніми святами.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Гармошки HOHNER: найпопулярніші моделі уже на складі!

  Гармошки HOHNER: найпопулярніші моделі уже на складі!

  10.04.2019
  Знаємо, як Ви на це чекали, тож з радістю анонсуємо прихід губних гармошок HOHNER! Широкий асортимент найпопулярніших гармошок та нові моделі у всіх тональностях за найнижчими цінами в Україні!
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Нові стандарти в акустичних гітарах Sigma Modern Series

  Нові стандарти в акустичних гітарах Sigma Modern Series

  14.03.2019
  Нова серія акустичних гітар “Sigma Modern” втілює у себе найкращі традиції компанії та відкриває нову сторінку гітар з глибокою історією: досконалі інструменти світового рівня з неповторним звучанням та максимальним комфортом гри.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Пам'ятаємо Джима Данлопа, засновника Dunlop Manufacturing

  Пам'ятаємо Джима Данлопа, засновника Dunlop Manufacturing

  08.02.2019
  Помер Джим Данлоп, засновник Dunlop Manufacturing і новатор в виробництві медіаторів, каподастрів та інших гітарних аксесуарів. Йому було 82 роки.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Eugene Rousseau - мундштуки від майстра і віртуоза

  Eugene Rousseau - мундштуки від майстра і віртуоза

  01.02.2019
  Мундштуки створені артистом-саксофоністом і майстром-педагогом професором Юджином Руссо, який працював як викладача більше 30 років в Університеті Індіани. Є почесним професором Пражської консерваторії, президентом північно-американської асоціації саксофоністів, консультантом і розробником саксофонів в корпорації Yamaha.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Український музичний ярмарок-2018

  Український музичний ярмарок-2018

  05.11.2018
  11-13 жовтня у приміщенні виставкового комплексу ACCO International пройшла спеціалізована виставка «Український музичний ярмарок-2018», яка засвідчила подальший розвиток музичної індустрії на теренах України.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Ексклюзивне інтерв'ю з Marcus King

  Ексклюзивне інтерв'ю з Marcus King

  Marcus King ділиться своїм музичним бекграундом та концепцією нового альбому, а також розповідає про обладнання , яким користується для реалізації своєї творчості.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Як визначити вокальний діапазон

  Як визначити вокальний діапазон

  07.08.2018
  Дізнатись діапазон власного голосу буде корисним для кожного музиканта. Мова йде не тільки про вокалістів, але й про всіх людей, що займаються музикою - композитори, гітаристи, піаністи . Знання діапазону голосу допомагає писати музику в комфортних тональностях, а також переробляти вокальні партії таким чином, щоб не перенапружувати голосові зв'язки.
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • "Темна сторона"культових музичних альбомів

  "Темна сторона"культових музичних альбомів

  25.07.2018
  Дуже часто при згадці про будь-яку музичну групу першими асоціаціями стають обкладинки їхніх платівок. Оформлення культових альбомів, знайоме практично кожному, хто цікавиться музикою, проте, художник під псевдонімом Harvezt не зупинився на цьому і пішов далі, фантазуючи на дану тематику, що невдовзі було представлено у експозиції "Темна сторона обкладинок"(The Dark Side of Covers), яка ілюструє культові обкладинки, з іншого ракурсу.
  ДЕТАЛЬНІШЕ