5 найоригінальніших модифікацій ударної установки

16.07.2018

Здавалося б, ударна установка - настільки звична річ, що незвичайних варіантів її втілення просто не існує. Проте, як виявилося, у світі знаходяться винахідники, які намагаються переосмислити цей інструмент на новий лад.

1. Барабани - на зло мамі.

bucket-junk-drums-02-1024x576.jpg

Якщо потрібно практикуватись, а барабанної установки немає під рукою (або мама не дає на неї грошей), завжди можна зібрати ударні з наявних елементів і різноманітних речей побутового вжитку. Бочка-таз і тарілка-райд? Чому б і ні.

2. Сирні барабани

walter-willems-cheese-drum-kit-diptich-05.jpg

Голландський художник Уолтер Уіллемс зробив незвичайні сирні барабани для однієї з виставок, назвавши свою інсталяцію Cheese Kit Diptych. Під час заходу ударні Уіллемс випробував джазовий барабанщик Хан Беннік, а його гру навіть зняли на відео. Сподіваємося, що в кімнаті дотримувалися відповідного температурного режиму і ніхто не постраждав від запаху цієї установки.

3. Барабани-велосипед

bicycle-drum-kit-puncture-kit-1024x576.jpg

Британський музикант Девід Осборн зібрав незвичайну установку із застосуванням велосипеда. Так, дещо безглузда ідея, але подібне робив навіть Френк Заппа. Осборн грає на вулиці і, не дивлячись на божевільність своєї затії, блискавично стає місцевою знаменитістю.

4. Паперові барабани

paper-drum-kit-01-1024x576.jpg

Дуже тендітні барабани з паперу та картону, на яких все ж можна грати. Головне - робити це акуратно, щоб часом не пошкодити інструмент.

5. Барабани Heineken

heineken-drum-kit-1024x576.jpg

Любителів пива по всьому світу - нзліченна кількість, і всі вони готові висловлювати свою любов до цього напою будь-якими доступними їм способами. Наприклад, один затятий шанувальник вирішив зібрати повноцінну ударну установку з пивних бочок.

Рекомендуємо також переглянути: Musikmesse 2018: Гібридна ударна установка G9 від GEWA