(050) 884-15-34
(093) 955-15-92
Передзвоніть мені
обране
кошик
вхід
Каталог товарів

Ексклюзивне інтерв'ю з Marcus King

Мабуть ви вже не раз чули це питання, але варто таки уточнити як ви відкрили для себе гітару? 
Музика в моїх генах : мій дідусь був гітаристом, як і мій батько, прадід грав на скрипці, тому я просто виріс, граючи на гітарі .

Отже, ваш батько займався музикою професійно?
Так. Він займається цим і досі, гітара супроводжує його протягом всього життя.

Чи виконує він щось подібне до Вашого стилю музики? Я маю на увазі, чи розвивалась ваша музика на основі того, що ви чули від нього?
І так і ні. В тій самій мірі , що й музика мого дідуся. Він грав у багатьох країнах Заходу з Чаком Беррі та Ventures. А мій тато грав, до речі, в дусі Allman Brothers, Foghat і Wishbone Ash.

Подібно до того, що ми зараз називаємо класичним роком?
Так, і він опинився в цих групах в 70-х роках, а також грав у деяких групах в 80-х і 90-х роках. Таким чином, цього було достатньо. Мій тато також був затятим блюзменом, тому я мав нагоду вивчати та використовувати його музичну колекцію, що, безперечно, мало вагомий вплив на мою творчість.

Отже, можливо, ви наслідували гітарні техніки або стилі, що знайшли у батьковій колекції? 
Ну, я копався у всьому, що міг знайти. Я б сказав, що формування мого власного гітарного стилю в основному пов'язане з тим, що я свідомо переставав наслідувати інших гітаристів, тому міг зосередитись на досягненні кардинально іншого звучання, щоб раптом не стати недосконалою версією когось іншого.

Marcus-King-Rockerverb-50-MKIII-RK50MKIII-RK50-Credit-Emily-Butler-Web-Size-1030x686.jpg

Ну так, бути чиєюсь тінню, це точно не про Вас ... 
Дякую. Також я слухав багато тенор-саксофонів, на мій погляд він чимось схожий на гітару. Я маю на увазі, що можна наслідувати деякі саксофонні звуки, імітітуючи процес дихання, що постає фундаментальним елементом виразності для духових музичних інструментів. Тому, задяки саксофону, я навчився робити паузи, беручи «дихання» між фразами.

Для особи вашого віку у вас не лише фізичні здібності та спритність, але й ґрунтовний музичний фундамент. Так чи інакше, зараз ви записуєте новий альбом. Що ви можете розказати нам про це?
Так, "Carolina Confessions" це свого роду концептуальний альбом про пошуки певний абсолютів. В ньому втілюється своєрідна концепція, що відображає визнання ваших гріхів і звільнення від своєї совісті.

Там зустрічається багато елементів блюзової музики. Так що це досить непрості речі. Отже, над цим альбомом Ви працюєте з новим продюсером?
Його називають Дейв Кобб і робота з ним – це незабутній досвід, тому що Дейв справжній фахівець своєї справи, і співпраця з ним приносить лише задоволення.

Отже, коли ви відкрили для себе помаранчеві підсилювачі Orange, і що наштовхнуло Вас на них?
Одного разу, я почув підсилювач - AD30 і не зміг зрозуміти, як такий звук може проходити крізь такий маленький кабінет. У цей момент, я справді закохався у це звучання. Така ж історія з моїм татом, ще коли я був дитиною, він розказував про помаранчеві підсилювачі. Я думаю, Wishbone Ash  використовував Orange, чи не так? Так чи інакше він говорив, що одного дня, я знайду для себе свій помаранчевий підсилювач.

Отже, ви зараз граєте в Rockerverb 50 MKIII. Що ви можете сказати про його звучання ?
Я люблю реверберацію. Я - ревербератор. Я повинен це мати. Отже, коли Rockerverb 50 MKIII з’явився, і ви познайомили мене з ним, я був враженим, адже це схоже, саме те, що мені необхідно. 

Спасибі за Ваш час Маркусе, всього найкращого.

13906655_1066775560066356_1017094619847686083_n.jpg