(050) 884-15-34
(093) 955-15-92
Передзвоніть мені
обране
кошик
вхід
Каталог товарів

FISHMAN PowerTap Series: новинки NAMM 2020

Розширюйте звукові можливості акустичної гітари з допомогою нової, концептуальної системи звукознімачів - FISHMAN PowerTap Earth і PowerTap Infinity.

Fishman PowerTap New Pickup's SystemЦі звукознімачі створені спеціально, щоб допомогти гітаристам передати найдрібніші деталі у своїх перфомансах, додаючи тональну текстуру та набагато ширшу динаміку. Обидві моделі Fishman PowerTap вперше представлені на NAMM Show 2020 і представляють собою поєднання 2-х звукознімачів – магнітного, що традиційно монтується на розетку гітари та п’єзоелектричного датчика, який встановлено під струнотримачем.

Власне додатковий п’єзозвукознімач відкриває абсолютну свободу для гри, передаючи повний спектр звуків вашого інструмента. PowerTap Earth і PowerTap Infinity стануть справжньою знахідкою для fingerstyle-гітаристів, адже тепер, міксуючи ритмічні та мелодійні партії, можна досягти набагато більше варіацій звуків. Ритмічні партії при грі на корпусі гітари звучатимуть глибоко з чіткою атакою, водночас магнітний звукознімач, зберігатиме яскравий саунд акустичної гітари.


Обидві системи оснащені регулятором Blend, який дозволяє збалансувати рівні сигналів PowerTap та Earth / Infinity у моно режимі або ж грати лише на одному з датчиків. Цікаво й те, що гітаристи можуть обробляти сигнали кожного датчика на окремих каналах, використовуючи стерео-кабель. Саме це дозволяє створити окремі ланцюги еквалізації, динамічної обробки та ефектів для кожного сигналу окремо. Модель PowerTap Infinity оснащена перемикачем для зміни тембрів, регуляторами гучності та тону, які ергономічно розміщені в розетці гітари. Тим часом, система PowerTap Earth пропонує активну електроніку у кращих традиціях Fishman з неодимовим магнітом, що забезпечує яскраве акустичне звучання для кожної ноти та створює об'ємне й глибоке звучання.

Fishman PowerTap