На сайті ведуться технічні роботи. Приносимо свої вибачення за незручності. У разі виникнення проблем, пишіть на пошту: [email protected]
обране
кошик
вхід
Каталог товарів

GEWA PIANO: сучасні стандарти цифрових фортепіано

Елегантність, строгість, точність та максимальний комфорт, здається, саме ці речі у кожного асоціюються з німецьким виробництвом. Тож далі піде мова про сучасні цифрові фортепіано, які в рекордний термін зайняли високі позиції на ринку, пропонуючи музикантам досконалий інструмент з професійним звучанням.

GEWA Piano

GEWA PIANO – нове покоління цифрових фортепіано з еталонним звуком та сучасним дизайном, що поєднує найновіші технології з найкращими традиціями європейського виробництва. Модельний ряд цифрових фортепіано від GEWA передбачає інтуїтивний вибір, який умовно можна поділити на фортепіано для початківців та професійних музикантів. Причому, кожен інструмент має високоякісну зважену молоточкову клавіатуру й виготовляється з найкращих компонентів у тісній співпраці з світовими виробниками. Кожна серія представлена у 3-х кольорах: Black, White, Rosewood.GEWAЗвісно ж, насамперед слід згадати про компанію GEWA, яка практично ціле століття дарує людству любов до музики. Компанія заснована в 1925 році Георгом Вальтером на території під назвою "vogtlandischer Musikwinkel" близько Адорфа, Німеччина.

Сьогодні ж, компанія GEWA має не тільки представництва на всіх головних експортних ринках, але також володіє значними частками заводів з виробництва музичних інструментів в Європі та Азії. На сьогоднішній день, компанія бачить себе в якості засновника спеціалізованої торгівлі та одним з найбільших виробників музичних інструментів та обладнання у світі. Асортимент продукції механічних акустичних інструментів та аксесуарів постійно розширюється і на даний момент налічує понад 35.000 артикулів.

TechniSatDREAMFATAR
Разом з компанією TechniSat Digital GmbH, яка була заснована в 1987 році й займається розробкою технологій для супутникового прийому даних, GEWA працює над виготовленням плат для фортепіано. Компанія DREAM розробляє передові апаратні та програмні рішення в області синтеза й обробки звуку і у співпраці з GEWA PIANO постійно вдосконалює й створює нові спеціалізовані DSP та прошивки. Клавіатура кожної моделі створена компанією з світовим іменем FATAR, які в 1989 році запатентували важільний та пружинний механізми, а сьогодні є виробником клавішних модулів номер один.

Тому не дивно, що нова лінійка цифрових фортепіано зайняла міцні позиції поряд з світовими брендами і з кожним днем завойовує все більше прихильників. Давайте детальніше розглянемо одну з найуніверсальніших та найпопулярніших моделей UP 260G.


Реалістичне звучання
Точна емуляція й відтворення звучання акустичного фортепіано – одна з головних переваг нового покоління інструментів GEWA PIANO. Основою GEWA Piano є програмне забезпечення, розроблене кращими європейськими фахівцями, тому всі розроблені технології відповідають сучасним інноваціям. Ви дійсно можете відчути найтонші вібрації звуку з натуральними обертонами резонування деки та середини корпусу. Унікальна технологія VSRC передає навіть найдрібніші деталі, адже кожна нота записана до повного розпаду звуку окремими семплами без зациклювання, вирізання й подальшої цифрової модуляції розпаду звуків (часто це роблять для економії внутрішньої пам’яті інструмента). Абсолютно кожна нота – акустичний звук записаний в студії сучасного мистецтва у Гамбурзі. Що найбільш цікаво, записували саме рояль Steinway D-274, тому кожен удар по клавіші – фантастичний звук легендарного рояля Steinway з повним частотним й динамічним діапазоном. Також рояль став взірцем для калібрування клавіатури, розробкою якої займається компанія FATAR (Італія).

Клавіатура Graded Hammer
Шалена популярність інноваційної моделі GEWA UP 260 G зумовлена вдосконаленням можливостей інструменту. Це стало реальним завдяки встановленню на кожну клавішу по 3 сенсори, які реагують, навіть, на найменші маневри піаніста. Тому інструмент пропонує ідеальні умови для швидкісної гри, адже передає усі деталі динаміки та емоції музиканта. На кожну ноту накладено 6 семплів (цифрових зображень тонів звуку) з різним характером, що забезпечують чисте та реалістичне звучання без зайвих призвуків. Саме покриття клавіш імітує слонову кістку і зберігає реалістичні тактильні відчуття.

Органний зал навіть у дома
Часто піаністи переживають стрес від постійної зміни інструменту та незвичної акустики в залі під час виступу. Інша величина кімнати, кількість людей або, навіть, стіни зроблені з іншого матеріалу – все це впливає на звучання інструменту і часто ставить виконавця в незручне становище і змушує хвилюватися на сцені. Цифрове фортепіано GEWA UP 260 G допомагає підготуватися до цього та уникнути стресу заздалегідь. Інструмент оснащений функцією реверберації, яка дозволяє обрати величину та акустику приміщення, де має звучати концерт. В налаштуваннях є 4 види реверберації: 2 види кімнат (менша та більша), сцена/клуб, та великий концертний зал. Постійна практика з різними видами акустики тренує піаніста відчувати легкість у змінах звучання та швидко адаптуватися до незвичної обстановки під час виступу.

Повна кастомізація для кожного
GEWA UP 260 G – це універсальне цифрове фортепіано, яке підходить як для початківців, так і для професійних виконавців. Завдяки функції «keyboard response» можна відрегулювати комфортну для себе динамічну чутливість клавіатури від рівня «Soft 1» до «Hard 2». Додаткового інструмент оснащений налаштуванням «Constant», яке блокує будь-які зміни в динаміці і підходить більше для органної музики.

В комплексі з попередньою функцією також є можливість налаштування чутливості клавіатури. Всього є 10 рівнів резонування, які дуже тонко реагують навіть на найменші маневри виконавця. Це дозволяє втілювати найделікатніші та найсміливіші фантазії звукодобуття.

Окремої уваги заслуговує ефект «Brilliance». За допомогою цієї функції можна регулювати яскравість звучання і спеціально налаштовувати інструмент під музику певного стилю. Різні градації цього ефекту значно полегшують завдання для виконання музики чи то Моцарта, чи то Бетховена.

Для більш автентичного виконання, німецькі виробники додали функцію зміни строю інструменту: рівномірно-темперований, піфагорійський, чистий мажор, чистий мінор, півтоновий, Werckmeister, Kirnberger. Такий широкий вибір строїв дозволяє повністю зануритися в атмосферу попередніх століть та передати правдиве звучання історії.

Вагомою перевагою для концертмейстерів та ансамблістів є можливість транспонування клавіатури в будь-яку тональність всього за пару секунд.

GEWA UP 260G Додатково на цифрових фортепіано GEWA є популярні функції:

  • Яскраве LSD-меню швидкого доступу;
  • Понад 30 різних тембрів: концертний рояль, акустичне домашнє фортепіано, класичне електропіаніно, струнні, баси та інші тембри музичних інструментів;
  • Вбудований 8-трековий секвенсор для урізноманітнення партій та аранжування композицій
  • Опція Split / Layer
  • Режим гри в 4 руки
  • Метроном
  • Різноманітні ефекти частотної модуляції
  • Відтворення треків / джем-треків з USB або Bluetooth

Усіх порадує вбудовані 8 Gb пам`яті, які дозволяють записувати своє виконання та улюблені треки. Далеко не кожне цифрове фортепіано сьогодні має настільки величезний обсяг, тому можна забутись про видалення старіших напрацювань, щоб записати нові ідеї. Поліфонія в 256 голосів – забезпечує якісне звучання, і принесе слухачам 100%-ве естетичне задоволення.

Інструменти нового покоління мають 2 виходи для навушників, що дозволяє грати вночі в чотири руки й не турбуватися про настрій сусідів. Також інструмент оснащений потужною акустикою передової фірми Visaton і має додаткові виходи для підсилення гучності.

Для навчання та для любителів гри в ансамблі є й функція розділення тембрів клавіатури навпіл, що стане чудовою опцією для гри в чотири руки.Процес виробництва включає багаторазовий контроль якості. Кожен інструмент GEWA Piano проходить 20-годинне випробування безперервної гри. Розробники запевняють, що на даний момент, у виробництві не було помічено ще жодного порушення роботи інструментів. Кожен компонент проходить документально оформлену процедуру, після якої компанія GEWA видає емблему «Зроблено в Німеччині».