(050) 884-15-34
(093) 955-15-92
Передзвоніть мені
обране
кошик
вхід
Каталог товарів

Інноваційні стійки Ultimate Support уже на складі!

Часто музиканти недооцінюють важливу роль таких музичних аксесуарів як стійки для звукового обладнання та інструментів. Так, на перший погляд здається, що завжди можна обійтись підручними матеріалами й розмістити Ваше обладнання на сцені, в студії чи дома без зайвих на це витрат. Та чи можна бути впевненим у надійній фіксації та безпеці власних інструментів?

Ultimate Support StandsВже більше як 40 років компанія Ultimate Support розробляє інноваційні музичні стійки та підставки для ноутбуків, DJ-обладнання, клавішних інструментів, гітар, мікрофонів й іншого звукового обладнання. У наші дні, чи не кожна професійна студія звукозапису має в своєму арсеналі безліч продукції Ultimate Support: рекові стійки, настільні підставки для модульних синтезаторів, стійки для моніторних аудіо-систем, мікрофонні стійки з гнучким налаштуванням висоти й кута нахилу і т.д. Cаме професійний підхід, постійні патенти нових механізмів, продуманий дизайн і розуміння того, що потребує сучасний музикант для впевненого й комфортного перфомансу - створюють ідеальні стійки Ultimate Support!

Історія компанії Ultimate Support розпочалася в 1977 році, коли музикант і винахідник Даррелл Шеніген (Darrell Schoenig) придумав альтернативний варіант стійок для акустичних систем. Його першим винаходом став компактний, міцний алюмінієвий стенд, виготовлений з деталей для дельтаплана. Цей прототип став першим кроком й основою багатьох серій стендів для АС, клавішних, гітар та іншого обладнання.

Для проектування й розробки продукції, Ultimate Support використовують передове програмне забезпечення та унікальні ідеї, які пропонують музикантам абсолютний комфорт та впевненість у кожному кроці. Усі товари проходять тестування й перевірку якості в США, тож можна бути повністю впевненим у справності та витривалості Ultimate Support. Сьогодні компанія володіє понад сотнею патентів на інноваційні механізми, матеріали та дизайн продукції.

Стенди та аксесуари Ultimate Support - це вибір гастрольних груп, виконавців, звукорежисерів та професійних майданчиків по всьому світу. Стійки Ultimate Support завжди можна знайти на сценах великих концертів, преміях "Греммі", "Оскар", великих конференціях, будинках культури, студіях звукозапису…

Окрім стійкок, компанія виготовляє чохли для клавішних інструментів, а також акустичні матеріали для звукопоглинання та звукоізоляції студійних приміщень чи репетиційних баз.

Тож ми раді повідомити, що професійні стійки для звукового обладнання вже складі Acropolis.ua! Якщо ж не знайшли продукцію Ultimate Support, яка Вас цікавить – звертайтесь до наших менеджерів. А ми в свою чергу зробимо все можливе, щоб Ваш інструмент чи обладнання мали надійну фіксацію та комфортний доступ. Тисни на банер знизу й приєднуйся до світу Ultimate Support!

Ultimate Support уже на складі Acropolis