Нова стратегія CASIO в Україні

11.06.2018

Спільними зусиллями ACROPOLIS та CASIO Music Europe було проведено презентацію музичних інструментів бренду CASIO, ключовим експонатом якої, стала нова серія синтезаторів CT-X. Окрім цього, під прицілом опинилися цифорові фортепіано Grand Hybrid, Privia та Celviano. 

philosophy.png

Варто зазначити, що презентацію було проведено під гаслом „Дати можливість кожному отримувати радість від гри на музичному інструменті“, що ілюструє фундаментальну концепцію філософії бренду СASIO. Адже у сучасному світі кожен музичний інструмент повинен бути корисним для суспільства, допомогаючи розвивати таланти та формувати нові покоління творців та любителів музики.

20180607 - 010.jpg

20180607 - 001.jpg

20180607 - 060.jpg

КЛЮЧОВІ ТЕЗИ 


Фокус на музичній освіті
Передбачатиме підтримку музичних шкіл, вчителів і заохочення молодого покоління до активного спілкування з музичним інструментом.

Безымянный.png

Інформаційна ера
CASIO створює надзвичайні інструменти, що еволюціонують синхронно з інноваційними розробками, однак рівень знань про них не високий.

20180607 - 006.jpg

20180607 - 083.jpg

Отже, розробляючи високоякісні сучасні музичні інструменти з винятковими звуковими технологіями протягом тривалого часу, CASIO демонструє свою користь для суспільства. Розділяючи філософію CASIO Music, ми бачимо свою місію у розвитку повсякденної музичної культури в Україні, пропонуючи людям найкращі клавішні інструменти і найсучасніші підходи до гри, які б максимально сприяли творчому розвитку користувачів.

Детальнішу інформацію про ключові відмінності цифрових фортепіано Privia та Celviano можна знайти у нашій статті