(050) 884-15-34
(093) 955-15-92
Передзвоніть мені
обране
кошик
вхід
Каталог товарів

Нові нагороди Casio - 2017

Революційний Celviano Grand Hybrid викликав чималий ажіотаж в музичному світі і вже встиг отримати декілька престижних нагород з моменту його випуску. 

123.jpg

IF DESIGN AWARD 2017

IF DESIGN AWARD.jpgIf Design Awards - міжнародний конкурс дизайну, що існує понад 60 років і щорічно вибирає зразки виняткового дизайну з областей промислового (iF product design award), комунікаційного (iF communication design award) і пакувального (iF packaging design award) дизайну. Засновано в 1954 році Міжнародним дизайнерським форумом в Ганновері (International Forum Design in Hanover).

58 дизайнерів обради переможців iF Design Award 2017 з більш ніж 5500 кандидатів з 59 країн світу. Сьогодні це одна з найважливіших міжнародних премій, а її логотип iF design awards – беззаперечний знак якості, відомий всьому світу.

MUSIC INDUSTRY ASSOCIATION AWARDS

PIANO CATEGORY WINNER
MUSIC INDUSTRY ASSOCIATION AWARDS.jpgПремія The Trusted Music Store Product Awards висвітлює позитивний вплив нових продуктів на музичну індустрію, стимулюючи інтерес споживачів до музики та посилюючи взаємодію з роздрібною торгівлею та видавництвом MI.

Усі категорії нагород створені для визнання тих музичних продуктів, які вплинули на галузь та споживачів. Переможцями в номінаціях є саме ті продукти, які привнесли щось нове для галузі та викликали справжній ажіотаж.

Music Industry Association - це єдина торгова асоціація Сполученому Британському Королівстві, яка обслуговує та представляє інтереси всіх компаній Великобританії, що продають музичні інструменти та суміжні товари.


ПРЕМІЯ DIAPASON D´OR

DIAPASON D´OR.jpgDiapason d'Or вважається однією з найважливіших нагород за класичну музику в Європі наряду з German Record Critics' Award та British Gramophone Award.

Заповітну премію, присуджену одноіменним французьким класичним журналом, отримує CASIO Celviano Grand Hybrid Digital Piano GP-500BP. "Я зачарований!" захоплюється композитор та піаніст Ксав'єр Бушард, який офіційно випробував цифровий піаніно для Diapason d'Or.

"Це створює ілюзію справжнього акустичного рояля".