Пам'ятаємо Джима Данлопа, засновника Dunlop Manufacturing

08.02.2019

Помер Джим Данлоп, засновник Dunlop Manufacturing і новатор в виробництві медіаторів, каподастрів та інших гітарних аксесуарів. 

Йому було 82 роки. 

2.jpg

Він народився в Шотландії в 1936 році, та потім, шукаючи нових можливостей Джим переїхав до Канади. Там він познайомився зі своєю майбутньою нареченою і матір'ю своїх дітей, Берніс, і вже в двох вирушили до Каліфорнії. До 1960-х років він вже створив сім'ю і працював механіком, а потім інженером-механіком в районі затоки Сан-Франциско. У вільний від роботи час, він почав працювати над гітарними аксесуарами. 

1.jpg

Безстрашний, інноваційний дух Джима змусив його перетворити своє хобі на основну свою роботу, і в 1965 році він заснував Dunlop Manufacturing, Inc. Першими з його виробів, що знайшли популярність, це були гітарні кподастри. Джим пообіцяв розширити можливості, доступні для гітаристів того часу, запровадивши суворий контроль якості та більш широкий спектр вимірювальних приладів для свого виробництва. Він поєднав поради музикантів з його чіткою інженерною думкою. Він експериментував з численними формами і матеріалами, для того, щоб музиканти могли знайти для себе якісний та зручний аксесуар і отримати максимум від цього. Одним з найбільших успіхів, які були завдяки цим експериментам, це розробка медіатора Tortex Picks, який сьогодні є вибором номер один у всьому світі.

1.jpg

У 1980-х роках, Джим сміливо вийшов на ринок гітарних ефектів, зібравши команду інженерів і забезпечивши високоякісне виробництво. Він викупив улюблені бренди, такі як Cry Baby і MXR, і розширив асортимант, залишаючись вірними своїм принципам і рівню якості. Як і раніше, Джим продовжуэ тісну співпрацю з відомими музикантами, серед яких Джимі Хендрікс, Едді Ван Хален, Даймбег Деррелл та Слеш. Результатом таких співпраць, стала розробка іменних педалей, щоб зробити звучання провідних світових гітаристів доступними для всіх у всьому світі . Сьогодні Dunlop Manufacturing є однією з найбільших педальних компаній у світі. 

2.jpg

Було б важко знайти гітариста, на якого не попав вплив від вдумливих нововведень Джима. Завжди уважний до дрібниць, Джим буде жити в багатьох продуктах, які він створив, щоб забезпечити людям зручну та приємну гру. 

3.jpg