Нова лімітована серія лампових комбопідсилювачів Blackstar 10th Anniversary Edition

18.07.2017

Цього року компанія Blackstar відзначає свій перший ювілей. На честь 10-ти річчя топового гітарного підсилення створено лімітовану серію лампових комбопідсилювачів з потужністю 10 Вт. Ексклюзивна партія компопідсилювачів, які створено на основі звуку й дизайну легендарних лінійок лампового підсилення Blackstar Artisan, Artist та Series One, запускається у листопаді 2017 року.

Blackstar

  • Blackstar Amps Ексклюзивні комбопідсилювачі на основі ламп EL34, 6L6 й KT-88
  • Два канали Clean та Boost/Overdrive
  • Динаміки Celestion 70/80
  • Перемикання каналів за допомогою Foot Switch
  • Високоякісний ефект Reverb
  • Effects Loop
  • Speaker Emulated Output
  • Запатентована система ISF
  • Привабливий дизайн та компактний розмір

Абсолютно кожна модель створена для домашнього й студійного використання, має безліч можливостей та надзвичайно привабливий ретро дизайн. Усі комбопідсилювачі випущено обмеженим тиражем у кількості 1 000 штук по всьому світу, кожен з яких має унікальний номер й сертифікат автентифікації. Саме тому, Blackstar 10th AE – це не лише професійне лампове підсилення для електрогітари у компактонму форматі, а також є чудовим комбопідсилювачем для колекціонерів музичного обладнання.
Artisan 10
Artisan 10 AE – класичний кранчовий підсилювач з лампою EL34, який пропонує традиційне, тепле британське звучання з низьким рівнем gain. У цю модель встановлено додатковий бустер у передпідсилювач для автентичного classic rock / indie звучання. Також комбопідсилювач обладнаний ефектом Reverb.

Фронтальна панель
Input Socket - Volume - Boost - Tone - Reverb - Master - Standby - Power      

Задня панель
Emulated Output - Series effects loop - Effects Level switch – Footswitch - Mains In - 3 speaker outputs: 1x16 Ohm, 1x8 Ohm and 2x16 Ohm


Artisan 10 AE

Artist 10 AE
Artist 10 AE - унікальний комбопідсилювач, який створено на усім відомій лампі 6L6. Обережно експериментуючи з налаштуванням підсилювача та його звуком, команда майстрів Blackstar створила комбо, в якому поєднується динаміка американських підсилювачів на лампі 6L6 з яскравістю та обертонами класичних британських підсилювачів класу А. Саме тому, комбо має яскраве, дзвінке звучання каналу Clean та тепле lead звучання на каналі Drive.

Фронтальна панель
Input - Gain - Boost - Tone - Reverb - Master - Standby – Power

Задня панель
Emulated Output - Series effects loop - Effects Level switch - Footswitch - Mains In - 3 speaker outputs: 1x16 Ohm, 1x8 Ohm and 2x16 OhmArtist 10 AE

Series One 10 AE
Series One 10 AE - це англійська якість та динамічність у виборі власного звучання, універсальність та простота у використанні. В основі підсилювача лампа KT88, яка дозволяє підсилювачу звучати з динамічним, модерновим чистим звуком та хай-гейновим овердрайвом. Також комбопідсилювач оснащений запатентованою технологією ISF, яку можна назвати однією із найбільш потрібних та креативних функцій, що дає змогу у динамічному режимі змінювати характер звучання підсилювача.

Фронтальна панель
Input - Gain - OD - ISF - Reverb - Master - Standby - Power

Задня панель
Emulated Output - Series effects loop - Effects Level switch - Footswitch - Mains In - 3 speaker outputs: 1x16 Ohm, 1x8 Ohm and 2x16 Ohm

Series One 10 AE