Український Музичний Ярмарок 2019: Головна музична подія осені

30.08.2019

Вже 22 роки «Український музичний ярмарок» невтомно формує національний музичний ринок та визначає основні тенденції розвитку не лише ринку музичних інструментів, а й музичної індустрії загалом. Саме ця подія щорічно об’єднує виробників, дистриб’юторів і музикантів, учнів і викладачів, слухачів й їхніх кумирів та всіх тих, хто просто обожнює музику.

На виставці представлено повний спектр музичних інструментів – від акустичних та народних до сучасних цифрових інструментів та DJ-обладнання. Що найголовніше, подія знайомить з останніми досягненнями у галузі музичних інструментів та пропонує кожному охочому спробувати новинки, відкрити для себе нові бренди, знайти власне звучання та придбати улюблені інструменти.

Український Музичний Ярмарок 2019Поруч із дистриб’юторами, розробниками та виробниками музичних інструментів і професійного звукового й світлового обладнання , у виставці традиційно беруть участь сервісні компанії, засоби масової інформації, продюсерські центри, організатори концертів та фестивалів, видавці музичної літератури тощо. Саме тут можна знайти повний асортимент усієї продукції, необхідної для створення та популяризації музики. Тож відвідувачі матимуть змогу:

- отримати фахову інформацію з першоджерел про новітні технічні й технологічні розробки в музичній галузі;
- зблизька роздивитись, доторкнутись та навіть спробувати пограти на унікальних інструментах;
- ознайомитись з процесом створення українських народних та сучасних інструментів;
- особисто поспілкуватись з відомими музикантами (майстер-класи композиторів, виконавців тощо);
- обмінятись досвідом з колегами з різних куточків України.


Компанія Acropolis, як провідний дистриб’ютор й виробник музичних інструментів в Україні, приймає участь в музичній виставці «Український музичний ярмарок 2019», тож запрошуємо на наш стенд вже 4 жовтня! Під час події наша команда презентує акустичні гітари Sigma Guitars, які сьогодні шаленими темпами завойовують прихильність музикантів по всій Україні й країнах СНГ; одні з найбажаніших ударних установок серед усіх барабанщиків – Gretsch Drums; новинки цифрових клавішних інструментів Casio та багато іншого.

Для усіх відвідувачів колектив компанії Acropolis проводитиме професійні семінари й майстер-класи, демонстрації музичних інструментів й обладнання, а також тест-драйв й обговорення нової продукції на ринку музичних інструментів. Тож «Український музичний ярмарок» - це саме те місце, де об’єднуються усі музиканти у велику дружню сім’ю для розвитку української музичної індустрії.

Можливо, бажаєте розпочати власний музичний бізнес? Наші менеджери з радістю поспілкуються на цю тему та детально проінформують про умови співпраці за чашкою смачної кави. Для учасників і відвідувачів виставки забезпечується бізнес-платформа, на якій панує робоча і ділова атмосфера, яка сприяє встановленню нових ділових контактів між учасниками виставки та її відвідувачами.

Kyiv Music DaysЦієї осені представники музичної галузі матимуть додаткові можливості повчитися, знайти нових творчих та бізнес-партнерів й надихнутися на нові успішні проекти – вперше в рамках «Українського Музичного Ярмарку» буде представлений форум концертної індустрії Kyiv Music Days!

Kyiv Music Days. Autumn. Sound надає можливість познайомитися та поспілкуватися з місцевими фахівцями та зарубіжними експертами, а також презентувати себе або ж свій продукт. Кожна сесія «KMD» присвячена аналітиці актуального стану ринку та презентації сучасних тенденцій в галузі.

Протягом двох днів, 4-5 жовтня, будуть підніматися та вирішуватися питання, пов`язані з усіма аспектами продакшену, звукозапису, взаємодії різних напрямів бізнесу. Будуть обговорені питання співпраці промоутерів та прокатних компаній, представлені кейси українських та закордонних експертів, презентації офіційних імпортерів, воркшопи та багато іншого.

Цьогорічне об’єднання «Українського Музичного Ярмарку» та «Kyiv Music Days» невипадкове, адже обидва бренди сьогодні стали центром української музичної культури та головними векторами її розвитку. Сьогодні ж, ми ретельно готуємось до виставки і з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!

Дата: 4 - 5 жовтня 
 
Місце проведення: Платформа арт-завод (вул. Біломорська, 1, Київ, Україна, 02090)

Увага!
Розпочато реєстрацію на вільне відвідування «Українського музичного ярмарку-2019»
Ця спеціальна пропозиція дійсна до 9 вересня. 10 вересня у продаж надійдуть квитки вартістю 100 грн. З часом квитки дорожчатимуть.