Володар GRAMMY AWARD Cory Henry презентував нову серію CT-X від CASIO

15.05.2018

CoryHenry.jpg

Для офіційного запуску своєї нової лінійки синтезаторів CT-X  на європейському ринку компанія CASIO запросила особливого гостя на Frankfurt Musikmesse: американського піаніста та виконавця jazz funk  Cory Henry, талант якого вже був оцінений нагородою Grammy. 

Будучи корінним бруклінцем, Henry здобув найбільшої популярності завдяки своїй грі у Snarky Puppy, інструментальному джаз-поп-оркестр, який журнал Rolling Stone назвав "одним з най багатогранніших гуртів на планеті ". Одночасно поєднуючи, здовалося б непоєднуване: футуризм та ретро, класику та експерименти, - утворюється звучання одного з найбільш винахідливих інтелектів сучасної музики. Cory Henryздобув декілька GRAMMY Awards за свою роботу з оркестром з 2012 року, але майстерність Henry  визнається у цілому світі вже більше двох десятиліть.

У шість років Cory Henry дебютував у легендарному Harlem’s Apollo Theater, а в дев'ятнадцять років він приєднався до гастрольної групи джазової ікони Kenny Garrett. Свій дебютний альбом Cory Henry записав співпрацюючи із гуртом The Funk Apostles, в результаті чого вдалося досягти екстраординарного звучання, що являє собою суміш блюзу, соулу, R & B, афробіту та джазу, розмиваючи існуючі межі між жанрами і цим самим підвищуючи очікування до себе на кожному етапі.