(050) 884-15-34
(093) 955-15-92
Передзвоніть мені
обране
кошик
вхід
Каталог товарів

З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Вже завтра нашій молодій державі виповниться 28 років! За цей час багато чого змінилося: ми стали, сильнішими, мудрішими, сміливішими. Українці довели, що в змозі вирішувати найскладніші питання, але за однієї умови – якщо спільно візьмемось за справу.

Випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. Ми добре зрозуміємо, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни.

З Днем Незалежності, УкраїноНапередодні Дня незалежності в Україні відзначають ще одне свято незалежної держави - День Прапора. Наш прапор – це символ свободи й незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти й шанувати як найвищу національну святиню.

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цих свят і їх значення для всієї країни. Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі.

Тож в ці дні, насамперед, хочеться привітати зі святом та висловити щиру вдячність мужнім та відважним українським воїнам, які зараз на передовій захищають нашу незалежність. Сьогодні, в День Незалежності України, ми вітаємо усіх вас, хто своїми діями докладається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської держави України.

Нехай не вичерпується джерело віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Тож бажаємо усім міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

День Державного Прапора та День Незалежності

Також нагадуємо про зміни робочого графіка у святкові дні: 

п'ятниця 23.08 - 09:00 - 17:00
понеділок 26.08 - вихідний день
 

Оформити замовлення можна у будь-який зручний для Вас час 24/7 на сайті Acropolis.ua або ж у дилерському кабінеті, проте відправки розпочнуться з 27.08